2726
سلام صندلی ماشین کودکیاران بهتر و ایمن تره یا دلیجان؟ تا حالا جایی کودکیاران ندیدم، کجا داره تو تهران؟ خیلی مهم و فوریه باید امروز فردا بخرم. من با موبایلم و سرعتم خیلی خیلی کمه!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم نمیدونم، اما تعریف دلیجانو زیاد شتیدم
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
منم شنیدم دلیجان مارک خوبیه و اوناییکه خریدن راضی بودن
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
به نظرم کودکیاران نگیر یکی از دوستام واسه بچش خرید موقع نصب با کوچکترین حرکت کمربند ماشین از داخل سگکش در میاد یعنی سگک باز میشه اونم برد پس داد فروشنده گفت همشون اینجورین
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
عزیزم دوستم که گفت اینجوری بود و راضی نبوده و برد پس داد....ولی یکی دیگه از فامیلامون گرفت کودکیاران رو راضی بود..والا دیگه نمیدونم شاید بعضیاش خوب باشه بعضیاش نه..
عزیزم از یه نفر دیگه هم که کودکیاران خریده پرسیدم میگه ظاهر خوبی داره منتها یک مقدار جنس کمر بندها و اتصالات اون خوب نیست روکش جنس خوبی داره منتها زیاد نرم نیست
2706