2733
2734
من قرص اورژانس مصرف کردم الان یازده روزه گذشته ولی هنوز پری نیومده و چهار روز هم مونده به پریود طبیعیم خیلی نگرانم ،معمولا چند روز بعد از خوردن قرص ها پری میاد؟؟؟خودم یادم میاد که قبل استفاده کرده بودم چند روز بعد پری میمود و یکم اون ماه نامنظم میشدم ،دیشب هم بی بی گذاشتم منفی بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قرص ک چیزی نیس من یکی میشناسم جلوگیری با ک ا ن د و م و همزمان طبیعیم داشت بعد زمانی ک باردار شده بود قرصم همزمان خورده بود و لی دوقلو باردارشد
خدایا تو رو به همه ی مقدساتت هیچوقت باهامون قهر نکن
2738
آره من با قرص اورژانسی باردار شدم،فک کنمکبارداری چون که باید یه هفته بعده خوردنش پریود شی،،،من یه توصیه دارم به اونهایی که قرص جلوگیری ایرانی میخورن که دیگه استفاده نکننند چون احتما اینکه دستکاریشون کنند به خاطر افزایش زادو ولد هست ،،،چون هر کی رو میبینم با وجود خوردن قرص باردارشدند
بر خاک وخاکستر عبورت نقطه چین زد،،،حلقوم آتش را گرفت وبر زمین زد،،،دریاتر از آنی که از آتش بترسی،،،از شعله ی سوزنده ی سرکش بترسی،،،سخت است دائم درمیان دود باشی،،،هر جا که آتش پر شررتر بود،باشی،،،بر شانه هایت کوهی از آوار داری،،،برخیز،چشم منتظر بسیار داری،،،برخیز از جا دخترت چشم انتظار است،،،بردار گوشی رابهارت بیقرار است،،،دیوارها را پس بزن با دستهایت ،،،تا حظ کند یکبار دیگر با صدایت،،،امشب نباید دخترت تنها بخوابد،،،امشب نباید بی لا لا لا لا بخوابد،،،😢😢😢😢نثار روح فرشتگان سوخته بال آتش نشان فاتحه وصلوات لطفا،،،،،،،،،
2706