2726
دوستان زایمان من در بیمارستان صارم هست.کسانی که اونجا زایمان داشتین و اطلاعات دارید لطفا بهم کمک کنید که چه چیزایی باید با خودم ببرم هم برای خودم هم برای نی نی؟ممنون
هر چیزی به موقعش به سراغتان میاید،صبور باشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام تو ساک بچه پوار بینی قطره بینی دماسنج جیوه ایی پوشک شامپو صابون.یه دستمال مزطوب بزرگ یه دست لباسم تنش میکنن و حموم بردنی یه حوله هم میدن و یه پتو شما خودت یه پتو یکی دو دست لباس تو سایر مختلف ببر من خیلی چیزای دیگه برده بودم اما همینا لازم میشه دستمال مزطوب هم یادت نره برا نی نی
2728
اینارو یکى از مامانا گفته بود، اگه طبیعى هستى به نظرم بادوم گردو و خرما هم با خودت ببر، سوتینه شیر دهى و یه لباس که موقعه اومدن بپوشى و راحت باشه و بهتره جلو دکمه دار باشه، پوشک و اینا رو خودشون بهت میدن، تو بیمارستان نوشته واسه نى نى دو دست لباسم بیارین
دو دست لباس برای نی نی دوربین عکاسی لباس راحت برای برگشت خودت کریر برای برگشت نی نی وسایل بهداشتی خودت و نی نی همه رو میدن هیچی لازم نیست ببری من کلی وسیله بردم اونا هم همشو بهم دادن هیچکدوم بدردم نخورد
2706