2703
2553
عنوان

سونو طول سرویکس

3565 بازدید | 9 پست
هفته 17 هستم و دکتر برام سونو تعیین جنسیت نوشت و توش نوشت طول سرویکس رو هم اندازه گیری کنه البته بهم گفته تو هفته 19 برم میخواستم ببینم سونوش معمولیه یا واژینال و تا چتد طبیعیه . من مشکل خاصی نداشتم تا حالا نه درد نه خونریزی و نه سقط .برای همه می نویسن یا .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر منم واسم نوشته بود سونو معمولیه اگر کم باشه شاید بعدا یه سونوی واژینالم بهت بده... چیز خاصی نیست بعضی دکترها که حساس و دقیق هستند معمولا واسه جلوگیری از احتمال زایمان زودرس هرچقدرم هم که این احتمال کم باشه یکبار در طول بارداری چکش می کنن.

مال من 34 بود و دکترم 2 هفته بعد یه سونو واژینال برام انجام داد و چون کمتر نشده بود گفت موردی نداره
قصه گو نیستم اما هزار ویک شب چشمانت شهرزادم می کند...
2456
عزیزم اکثرا مینویسن یعنی باید بنوسن

نفسم من تو سونوی nt‌ که رفتم همه چی طبیعی بود ولی تو هفته 19 لک بینی داشتم و بلافاصله سونو دادم که معلوم شد طول سرویکسم کوتاه شده

پس لازمه و نترس
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
اصلا هم ترس نداره همون سونوی معمولی هستش
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
2714