2703
2553
دخترم کلاس اول خیلی خود رای و نا فرمان شده نمی دونم باهاش چه جوری رفتار کنم تو رو به خدا اگر مشاور خوب تو زمینه بچه میشناسید معرفی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام مامانای گل من یه خانم موقر و بسیار با سواد بهتون معرفی میکنم به امید اینکه مشکلات همه حل بشه خودم که تو زندگی مشترکم مشکلات زیادی بود به یاری ایشون همه شون حل شده و همچنین مشکلات خواهرشوهرم با همسرش یکی از دوستام هم که با کودکش مشکل داشت الان خدارو شکر با چند جلسه مشاوره مشکلش برطرف شد خانم فرزانه نرجسی88875864-88875865 جردن
من خانم دکتر عرب پور رو معرفی می کنم بهتون روان شناس بالینین. خودم مراجعشون بودم. ینی اول خواهرم مراجع ایشون بود. اون پانیک داشت. پانیک ینی حمله ی اضطرابی. اون 6 سال خودش و دیگران رو بیچاره کرده بود. خانم دکتر عرب پور درمانش کرد. البته 7 ماه ظول کشید تقزیبا و بعدش منم به خاطر افسردگیم رفتم پیششون. ما همیشه دعاشون می کنیم. قبلا محل کارشون نزدیک پارک ساعی بود. الان خودشون یه مرکز زدن توی سعادت آباد. اگه رفتین و نتیجه گرفتین منم دعا کنین. آدرس: سعادت آباد. سرو غربی (بین چهار راه سرو و میدان کتاب)، جنب بانک تجارت، پلاک 76، طبقه 6 تلفن:22367021 22367012
2714
عزیزم اینجا یه روانشناس کودک میاد به صورت آنلاین راهنمایی می کنه و اگر نیاز به مراجعه حضوری باشه میگه حضوری برید پیش روانشناس یا مشاور . اما اگر نیازی نباشه به صورت آنلاین راهکار میده و خوبه . امتحان کنید » مشاوره تربیتی و روانشناسی: http://www.madresehclub.com/Topics/-TP7694-IX1/
با آرزوی تنی سالم...لبی خندون
سلام. منم خواهر زاده هام همینطوری هستن. با خواهرم خیلی تو اینترنت دنبال روانشناس کودک خوب گشتیم و آخرش از مرکز مشاوره صدای زندگی پیش خانم دکتر وحیدی و خوشپور رفتیم. کارشون خیلی عالی بود و کاملا تو این زمینه تونستن مشاوره خوبی بهمون بدن. اگه آدرس سایتشون بخوای اینه http://sedayezendegi.com
چشم هایم رابرای خیره شدن به تمام زیبایی دنیا/ که تویی/ دست هایم را برای لمس
2706