2737
2734
چه هفته ای زایمان کردین؟ دردتون چجوری شروع شد و کلا کار خاصی کردین برای تحریک و القای زایمان تو خونه ؟
خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هفته ی چهل زایمان کردم یهو هفت صبح دردم گرفت تا یازده شب خونه بودم دوازده بیمارستان بستری شدم سه صبح زایمان کرده ام یادمه میرفتم حموم زیر دوش اب میرقصیدم و قرمیدادم تودبیمارستان هم زیاد قر میدادم
مواظب رفتارهایمان باشیم زمین به طرز احمقانه ای گرد است....
2728
من کار خاصی نکردم . تاریخی که سونو برام زده بود 3 آبان یود که یکم لکه بینی داشتم ودردام شروع شد دردام اولش کم بود در حد درد پری.صبح شروع شد وغروب حدودای 8 رفتم بستری شدم .وبا تزریق آمپول تو سرمم دیگه از 9 شب دردای اصلیم شروع شدو 4.5 صب فارغ شدم.
خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
حتما گل بانو جون. تو اون تاپیک دیدم که شرایطمون یه جوره . من دقیقا ٣٩ هفته و یک روزم شما چی؟
خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ
2738
ترانه جون من خیلیییییی راه میرم. سعی میکنم همش نشینم ..... قر دادن منظورت چیه ؟ تاثیر داره؟
ممنون ترانه جون. نمیدونی چقدر دیر برام میگذره این هفته های اخر. شکمم به شدت میخاره و پوستم از کش اومدن زیاد انگار تأول زده. ولی همه رو به امید بغل کردن پسرم به دل و جون میخرم
2706