2726
دکترم تازه گفته باید سزارین شم شکمم خیلی چربی داره و به جورایی اویزونه خیلی برا بهیه ها میترسم، راجب نگهداری از بخیه ها چجوری مراقبت کنم چه کارایی کنم چه کارایی نکنم برام بگین و بگین بعدش چی بخورم چی نخورم ممنون میشم
امیدم خدا (زهرا)هستم اکانت قبلیم پریده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخیه رو تاکید کن جذبی میخوای . مال من حتی سر و ته هم نداشت فقط یه چسب بود که دو روز بعد انداختمش دور . ولی تا یک هفته گاز استریل بذار روش که عرق نکنه . برای بعدش پمپ مورفین بگیر عالیه . کلا بعدش دیگه درد رو از بین میبره و هیچ ضرری هم نداره . بعد از تخت پایین اومدنت خیلی راه برو من هر یک ساعت یکبار میومدم ۱۰ دقیقه راه میرفتم شایدم بیشتر . حتما کمربند مخصوص بعد زایمان بگیر و ببند هم شکمت رو جمع میکنه هم خیلی به از جا بلند شدنت کمک میکنه واقعا ۱۰ روز اول کمربند باعث شد من راحت به کارهام و بچه ام که بستری بود برسم
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2728
من سزارین راحتی داشتم با اینکه اورژانسی بود و بچه زود به دنیا اومد و از لحاظ روحی شوک بزرگی بود اما خود عمل و بحث بخیه ها و اینها هیچ مشکلی نداشتم راحت بود و.اصلا هیچ درد و.وحشتی نداره همه چیز عالیه برای بعد از عمل از پرستار بخواه برات شیاف دیکلوفناک بذارن خیلی سریع دردت از،بین میره ....
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
عزیزم ربطی به امکانات نداره به دکترت بگو میخوام بخیه جذبی برام بزنی .احتمالا یه دستمزدی میگیره برات میزنه
من کمربند اوپو گرفتم بری داروخانه ها معمولا دارن اگر نداشتن بگو یه اشنا برات از شهر دیگه بگیره بفرسته چون واقعا تاثیر داره
2706