2726
اگه واقعا فکر میکنی داره به شصت خوردن اعتیاد پیدا می کنه بهش پستونک بده. من بابت انگشت خوردن دخترم خیلی اذیت شدم. تاپیکهای قبلی منو بخون. یه تاپیک جدید هم تو قسمت سلامت عمومی گذاشتم که الان به کارت نمی آد ولی شاید بعدها به دردت بخوره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ژینای من 4 ماهشه و حدود 1 ماهه که شروع به انگشت مکیدن کرده. میدودنم که این کار تو این سن طبیعیه اما مشکل اینه که این کار باعث شده که دیگه سینه منو نمی گیره مخصوصا در حالت بیداری که به ندرت پیش میاد من بهش شیر بدم. فقط تو خواب می خوره اونم همش 4 تا 5 دقیقه ... تو رو خدا اگه شما تجربه ای دارید با من در میون بزارید.
2728
بچه خواهر منم اینطوری بود دکتر گفت که ازش نگیر خوب و نیست و این حرفا الان 5 سالشه هنوزم دستش و میخوره بیشتر از بچه های دیگه مریض میشه چون دستش همش تو دهنشه و باهاش هزار تا میکروب رو میکنه تو دهنش شما
از همین الان جولشو بگیر پستونک بهتره چون میتونی ازش جدا کنی ولی دستش رو نمیتونی جدا کنی
فرم انگشت بزرگتر میشه دندوناش یه کم جلوتر میان و از هم فاصله میگیرن
دستش دستکش بذار پستونکم بهش بده
ایشاا... موفق باشی
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
مامانای عزیز
من هم جدا با حرف مانلی موافقم. دکترها می گن بذارین بخوره اشکال نداره. اما وقتی به صورت یه عادت در می آد دیگه خیلی سخته ترک دادنشون. دختر من 2.5 سالشه با هزار کلک بالاخره تونستم کاری کنم روزها انگشتشو مک نزنه اما شبها تو خواب هنوز انگشتشو مک می زنه.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=145404&postID=6460577#6460577 واسه امام حسین لطفا بیایین ثواب داره بیایین لطفا
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
یه پستونک هایی هست که میگن ارتودنسی هست وبه دندوناش در اینده اسیب نمیرسونه در هم دارن از اونا بگیر.وقتی داری بهش شیر میدی تو خواب وبیداره بذار دهنش چند بار پرت میکنه بعدش میگیره
من به پسرم که 4 ماهشه پستونک می دهم هر چند دقیقه یکبار می ندازه بیرون ولی مواقعی که گریه می کنه خیلی بکار میاد با این حال هروقت پستونک رو درمیارم دو تا دستاشو به هم مشت می کنه و میذاره توی دهنش ؛ هیچ ایرادی نداره تقریبا تمام بچه ها اینطورن
2706