2726
نی نی منم اونجوره
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامانم میگه به شب عادتش ثادی شب بیداریو باید یه شب اخر شب ببریش حموم حسابی بشوریش بعد ماساژ روغنش بدی حسابی خواب الوده بشه بعد بخوابونیش تا صب میخوابه روز که بیدار شد دیگه یکسر باهاش بازی کنی و از سر شبم نزار بخوابه شب و روزش میزونه
کسی که غیبت میکند گوشت برادر خود را زنده زنده میخورد
بازم خوب می خوابه.یعنی از سه صبح تا شیش فقط بیداره تا عصر؟پسر من که هزار بار بیدار می شه هر پنج دیقه یه بار.اونم با کلی مکافات خوابوندن.واقعا خواب این فسقلی ها هم دردسری ها.یه شب می بینی خوبه باز شروع می کنه.پسرم سه ماه و بیست روزشه .حالا کی می خواد درست بشه خدا می دونه.دلم لک زده واسه یه خواب از شب تا صبح کامل،یه سره خوابیدن
با اجازه از صاحب تاپیک من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273&PageNumber=1 خوشحال میشیم به جمع ما بیاین و در کنار هم پیشرفت کنیم ** صفحات پاکسازی شده و پست های اضافی پاک شده **
من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
مامانی کوچولو، تنظیم خواب بچه ها یکی از طریق حموم کردنه و یکی هم سیر کردنشون بعلاوه تارکی محیط وقتی حموم کرده باشن و سیر باشن و محیط هم تاریک و ساکت باشه،خوب میخوابن شب ها سر یک ساعت مشخص ببرش حموم ، توی حموم چهار پنج دقیقه ای هم بذارش توی وان آبش دست و پا بزنه خسته بشه (محکم بگیرش البته که یهو لیز نخوره بره زیر آب ) توی حموم باهاش بازی نکن.... بعد که آوردیش بیرون و لباس داری تنش میکنی هم باهاش آروم حرف بزن و نور محیط کم باشه، باهاش اصلا بازی نکن.....بعدش بهش یه شیر حسابی بده تا بخوابه من چون شیرم جوریه که خیلی چرب نیست و بچه رو خیلی نگه نمیداره، شب ها بهش قبل از خواب یک کمی شیر خشک هم میدم نمیدونم شما شیر خودتو فقط میدی یا شیر خشک هم میدی ، اگه شیرخشک هم بدی، خوب میخوابونتش فقط اگه تاحالا بهش ندادی، یک کم دنگ و فنگ داره، ممکنه هرشیری بهش نسازه اذیت شه
2706