2737
2734
پارسال با جاریم رفتم همراهش باشم تو بیمارستان برای اینکه کیستش رو عمل کنه بعد اومدن براش سوند زدن. اینقدر جیغ کشید و گریه کرد گفت مردم از درد. الان منو ترسونده
من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار
درداره هیچ خیلیم بده اح ادم همش احساس میکنه دسشویی داره ولی نمیتونه بکنه
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چشمک اتفاقا وقتی سوند میزنن اصلا حس دستشویی به ادم دست نمیده چون مثانه خالی میشه
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
از معاینه زنان خیلی خیلی راحت تره حتی از امپول زدن.فقط یکم خودتو شل بگیری هیچی نمی فهمی
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید. خدایا دامن همه منتظرارو زودی سبز کن.
2738
من حتی شل هم نگرفتم اصلا نفهمیدم کی زدن بیمارستان دولتی هم بودم
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
نه درد نداره خودشون بهش لوبریکانت میزنن راحت بره داخل بهش فکر نکن
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2706