2410
2553
دکترم که گفت جراح خوب معرفی میکنه اونجا و بیمارستانش هم خوبه انگار ولی من که تا حالا نرفتم اونجا. امیدوارم خوب باشه
من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
خاطره بدی دارم ازش .زایمان نه.عید بود اواخر بارداریم بود رفتم سونو اصلا هیچی نمیفهمیدن زنه دوقلو داشت سونوش کرده بودن تو نتیجه سونه نوشته بودن یه دونه س و خوبه و فلان زنه رفت پیش دکتره گفت بابا دوقاو دارم دوباره سونوش کردن گفتن اره راستی دوتان خخخخ در این حد.منم که حالم اونجا افتضااااح بد شد ولی رسیدگی خیلی بد بود.این تو اوج شلوغی عید بود و ممکنه به این دلیل رسیدگیشون بد بوده که اکثر کارکنا مرخصی عید بودن ایشالا به سلامتی زایمان کنی
دستم تو دوست یاره...قلبم چه بی قراره...
یه بار تو یه تاپیک دیگه گفتم یه خانمی اونجا زایمان کرده بود و کلا که از هیچیشون راضی نبود بعدشم نیومده بودن به این خانم یاد بدن بچه رو باید مدام شیر بده و بچه خوابیده بوده تا صبح قندش افتاده بود پایین سکته کرده بود نوزاد سالمشون فلج شده بود
بهترین حس من تو زندگیم کنار تو و پسرم بودنه
وای خدا.توقعشم میشه داشت ازشون.یعنی چیزی که دیدم دقیقا قضیه سریال در حاشیه 1بود.سونو کردم پیششون سن بارداری رو نوشته بودن جلوش جای خالی گذاشته بودن لابد من باید حدس میزدم سن بارداری چقدره!
دستم تو دوست یاره...قلبم چه بی قراره...
2706