2733
2734
عنوان

بقایای جنین بعد از کورتاژ

26190 بازدید | 25 پست
دوستان من 23 روز قبل کورتاژ کردم . یک هفته بعد از کورتاژ رفتم سونوگرافی و دکتر بهم گفت که داخل رحم نمسج جفت وجود دارد. و گفت تا زمانی که این داخل رحمت هست پریود نمی شی. وقتی این موضوع رو به دکتری که کورتاژ انجام داد گفتم گفت که نه تو زود رفتی سونو دادی و به زودی پریود میشی اگر هم نشدی بهت قرص میدم که بیاد.
شما همچین موضوعی دیدید و در نهایت باید چی کار کنم؟ کورتاژ مجدد یا صبر کنم؟
عزیزم یکی از اقوام ما هم همین طوری شده بود دکتر بهش گفت اگه دوباره کورتاژ کنی دیگه هیچ وقت حامله نمیشی دکتری هم که کورتاژ کرده بود اصلا" گردن نگرفت و گفت نخیر دکترای دیگه اشتباه می کنن
پوست پیاز بهترین راه حل جلوی چشم خودم این کار کرد خوبه خوبه شد پیاز سفید که پوست نارنجی داره یه قوری پوست نارنجی اش رو دم کن بخور بعد تا می تونی پیاده روی کن برای اون ببخشید توی دستشویی تالاپی افتاد خیلی خوبه پوست پپاز رو یه قابله قدیمی گفته بود یه پیرزنه باورت نمی شه با دستش از روی شکم بچه رو می گردونه خیلی پیره ولی وارده اون گفت پوست پیاز دم کن بخور بعد راه برو
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بمونه خوب نیست.سعی کن دوباره کورتاژنکنی
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2731
نگران نباش اصلا خودش دفع میشه برای منم همین طوری بود یه مقداریش دفع شد یه مقداریش که موند بهم یه سری قرص و چند تا آمپول داد که اسمش هم مترژن بود همه رو دفع کرد توی چند روز
به هیچ عنوان استرس نداشته باش و به حرف من اطمینان کن بی خودی اعصاب خودتو خورد نکن
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
2738
ممنون دوستان از راهنمایی هاتون. من 5 هفته ام بود که کورتاژ کردم. پس همه با کورتاژ مجدد مخالفید ... چون دکتر خیلی با جدیت به من گفت هیچ راهی غیر کورتاژ نداری و اگر قرص بخوری ممکنه خونریزی کنی اما اون بقایا دفع نمی شه. ابعاد اون چیزی که باقی مونده 13*27 میلیمتر هستش.
سلام دوستان من نزدیک دو ماه پیش کورتاژ کردم و الان بقایا به اندازه 8 میل دارم و نمیخوام دوباره کورتاژ شم.هر دکتری هم میرم فقط قرص متیل ارگونوین میده که برام بی فایدس به نظرتون چیکار کنم؟
2706