2410
2553
بسم الله الرحمن الرحیم... **وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ... **هنالک دعا زکریا ربه قال رب هب لی من لدنک ذریة طیبة إنک سمیع الدعاء
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
خوش اومدین...دوستای گلم: نام مادر.... اولین روز اخرین پری....تاریخ احتمالی زایمان.. تعداد بارداری...جنسیت.. اسم .... نوع زایمان احتمالی **1-مامان ابی....11 اذر....اول شهریور.... دومین ...دختر طلا....زهرا خانوم....سز **2-لیلا.......9 اذر.....16شهریور........اولین بچه.......پسرکم.....؟..........سزارین **3-نیاز... ۱۶اذر...۲۳شهریور...دختر پسر... ب امید خدا محیا و مرصاد....سزارین **4-شمیم..26آذر.....29شهریور....بچه اول...دختر خوشگلم...سانیا..سزارین **5-شقایق ..... ۲۱ آذر ..... ۲۸ شهریور ..... بچه دوم ..... پسر ..... محمدعلی ..... ان شاالله طبیعی **6-فندق کوچولو...27 آبان...4 شهریور...اولین ....جنسیت پسر.....زایمان طبیعی.... **7-مامان دودختر....12 اذر....هفته اول شهریور......بارداری دوم....عروس خانوم ....هانیه.....سز **8-ملیسا....3 اذر.... ١٠ شهریور....اولینباردارى.....پسر....اریو....طبیعى **9-بانو ... اذر۱۲ ... ۱۹ شهریور، بارداری اول، پسر ، سز **10-سمیرا....11 آذر....اواخر شهریور....بچه دوم....دختر....سارا...سزارین **11-ننجون ..... 9/23 .... 30 شهریور ......بارداری اول .......احتمالا پسر .......تا اطلاع ثانوی سام ......طبیعی **12-معصومه ،۲۴آبان,31 مرداد,بارداری سوم,دختر نازم مهسا خانم,طبیعی **3ا زهرا.....26 ساله..... اولین بارداریه..... پسر.....پریودم 2آبان ........ 20 شهریور ....... **14طاهره ا..... 8 آذر ..... زایمان 16 شهریور... جنسیتشو هنوز نمیدونیم :| اسمشم هنوز تعیین نکردیم:|
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
اینم ویژگی های نی نی هاتون... هم پسرونش.. هم دخترونش.خخخخ مرد متولد شهریور آتش عشق این مرد بسیار کم شعله اما جاودانه و با حرارت است. مجموعه‌ای است از کمال و هوش و ثبات قدم. بر انگیختن احساساتش کار دشواری است. او می‌تواند سالهای سال بدون اینکه قلبش برای کسی بتپد زندگی کند. به کوچکترین چیزهائی که مورد علاقه همسرش است فکر می‌کند و به آنها اهمیت میدهد. زن متولد شهریور بسیار احساساتی، بی‌ریا و تزویر، خوش قلب، خواستار عشق حقیقی و وفادار به همسر و خانواده، در مناسبات خود با او سعی کنید از جر و بحث پرهیز نمائید. در هیچ کاری زیادهروی نمی‌کند و خوب می‌تواند از خود مراقبت کند. در مقابل اقرار به گناهان خویش سرسختی عجیبی نشان می‌دهد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
الان هفته شش هستم.خونریزی دارم.دکترشیاف داده.خونریزیم خداروشکرکم شده.خداکنه سقط نشه ونی نیم بمونه
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2714
نیکا جون اینکه زیاد مهم نیس.. شیاف ها تو مرتب استفاده کن...سوره ی قلم رو هم هر روز بخون و به شکمت فوت کن... برا جلوگیری از سقط عزیزم
کیانا جون ما اقدامی های اذریم.... شما اگه روزای تخمک گذاریت همین حوالی باشه نی نی مهری میشه.. برا مهر این ماه فقط فرصت داری گلم..
سلام من نمیدونم مامان شدم یا نه دوروز عقب انداختم و بی بی هامم مثبت الانم در مانگاهم آز دادم ساعت ۲آماده میشه اگه جواب اونم مثبت باشه احتمال میدم نینی شهریوری بشه شایدم اوایل مهر هرچی خدا بخواد
مامان ابی جون شباف مرتب میذارم.همشم درازکشیدم.باشه سوره قلم روهم میخونم .ممنون که گفتی.به نظرت نی نیم میمونه؟28دی بایدبرم سونوواسه قلبش
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2706