2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. عزیزم من خودم تو بیمارستان نیمه دولتی مصطفی خمینی زایمان کردم بسیار بسیار راضی بودم. یکسال بعد خواهرشوهرم تو بیمارستان خصوصی(اسمشو یادم رفته) زایمان داشت اصلا راضی نبود. بستگی به بیمارستان و رسیدگیش داره.
خدایا، لایقم دان برای داشتن یه فرشته ی دیگه مثله تسنیم💜💜💜💜
2728
من توبیمارستان دولتی شهید اکبرابادی طبیعی زایمان کردم.کاملا راضیم
ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم .امید ز هر کس که بریدیم ، بریدیم .دل نیست کبوتر که چو برخاست نشینداز گوشه‌ی بامی که پریدیم ، پریدیم .رم دادن صید خود از آغاز غلط بودحالا که رماندی و رمیدیم ، رمیدیم.
2738
من سزارین بودم ولی اون روز خانمایی هم بودن که طبیعی زایمان کرده بودن واقعا راحت و بسیار شاد بودن انگار نه انگار که زایمان کردن
خدایا، لایقم دان برای داشتن یه فرشته ی دیگه مثله تسنیم💜💜💜💜
اخه دختر خاله شوهرم گفت طلا داری بفروش برو خصوصی طبیعی زایمان کن چون دولتی خیلی بد برخورد میکنن و بخیه میزنن. چی بگم والا منکه تجربه نداشتم. منو از دولتی ترسوند
من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار
فرقی ندارن همه چی به شما و اون زمان و شیفتی که زایمان میکنید و پرسنلش بستگی داره اون خانوم هم یه چیزی گفته که صحت نداره بخیه به بیمارستان هیچ ربطی نداره این حرف خیلی کوته فکریه مگه اون همه ی بخیه هارو دیده؟
متاسفانه مردم فکر میکنن بیمارستان خصوصی از همه نظر بهتره ولی این اصلا واقعیت نداره الآن تو بیمارستان های دولتی به زایمان طبیعی خیلی اهمیت میدن به نظر من اصلا واسه بیمارستان خصوصی طلا نفروش منطقی نیست
2706