2737
2739
عنوان

میشه در مورد رنگ مو کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 157907 بازدید | 578 پست
منصوره مامان محمدرضا
*کاربر تایید شده*

سحر جون من الان ماه 8 بارداریمم...

میخام برای زایمانم موهامو رنگ کنم....

موهامم مشکی مشکیههههههه...

به دکلره هم به شدت حساسم..

پوستمم سبزه اس...

به نظرت چه رنگی کنم که کلا رنگ و لعابم عوض بشه؟؟؟!!!!!!ممنوووووووووون

سلام عزیزم به سلامتی به نظر من موهات رو رنگ کن و یه مش خوشگل هم روش در بیار مثل اون رنگی که عکسش رو تو پستهای بالا گذاشتم روی موهای شینیون شده هست

منم مثل شما به دکلره حساسیت شدید داشتم اما این دفعه که میخواستم دکلره کنم از قطره زد حساسیت انتی دمیج استفاده کردم تو مواد دکلره قاطی کد ور قبلش هم یه قرصسیتروزین خوردم خیلی خوب بود نه سرم سوخت نه بدنم کهیر زد خیلی عالی بود
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
نازی جون عزیزم این رنگها ترکیبیه نمیشه دقیق گفت چه رنگی میشه تقریبا قهوه ای فندقی میشه که تنن دودی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم خانومی بابت راهنمائیت
سحر جان منظورت این ترکیب رنگ بود:

رنگ شماره 6 یک سوم تیوپ

رنگ شماره 7 زیتونی نصف تیوپ

رنگ شماره 9 دودی نصف تیوپ

با یکی ونصفی اکسیدان شماره 2

این رنگ سفیدی مو رو کامل میگیره؟ اگه بخوام رنگم براق شه چیکار کنم؟
من شهرستانم و اینجا بیشتر مارک بس و اولیو و پرستیز تو بازاره. کدوم رو بگیرم بهتره؟
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
2728
سحر جان در مورد آرایش صورت هم چند تا سوال داشتم. شرمنده
من پوستم گندمی روشنه. برا اینکه یه آرایش خیلی طبیعی (فقط میخوام پوستم یه خرده روشنتر شه) از چه کرم, رز و رزگونه ای استفاده کنم؟ چه مارک و چه شماره ای؟
ممنونم
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
مصی جون مارک پرستیژ بگیر بهتر از اونای دیگست.

برای کرم هم من خودم مای استفاده میکنم و از رژگونه هم مارک جیو و هر مارکی که توو تست ازش خوشم بیاد رنگ و مارک خاصی نمیزنم رو دستت چک کن و ببین مات نباشه و جون دار باشه یعنی خیلی کمرنگ نباشه .کرم هم باید ببینی چی رو پوستت خوب میخوابه جیو هم خوبه و همین طور درما کالر
2740
سلام سحر جون شمایی آرایشگری؟
من مدتهاست رنگ و دکلره کردم موهام خیلی داغون شده خیلی نازک و وز شده
تقویت کننده یا ماسک مویی میشناسی که به من کمک منه؟
ماسک موی رولون چطوره؟ برای مشکل من خوب هست؟؟
یه دنیا ممنون. خیلی لطف کردی سحرخانوم
فقط نگفتین برا براق شدن رنگ مو چیکار کنیم؟ دوست ندارم رنگ موم مات باشه

نگین
*کاربر تایید شده*
1390/11/23 12:43 ب.ظ

سلام سحر جون شمایی آرایشگری؟
من مدتهاست رنگ و دکلره کردم موهام خیلی داغون شده خیلی نازک و وز شده
تقویت کننده یا ماسک مویی میشناسی که به من کمک منه؟
ماسک موی رولون چطوره؟ برای مشکل من خوب هست؟

عزیزم من خودم استفاده نکردم و همیشه برای موهام از سرم مو استفاده میکنم در این مورد اطلاعی ندارم شررررررمنده
سلام سحر جون.هستی؟
یه سوال داشتم .من قبلا موهام رو دکلره کرده بودم.چون ریشه هام میزد بیرون چند دفعه خودم قهوه ای گرفتم روش زدم که رنگ موهای خودم بشه.ولی دکلره هام روشنتر میشه.الان میخوام رنگ کنم که همش یه رنگ بشه.اگه بخوام روشن مثل رنگی که رو دکلره میزنم بشه ریشه موهام رو باید چیکار کنم روشنتر بشه.خودم میخوام رنگ کنم
سلام سحر جان

برای موهای کوتاه تا گردن ..با رنگ Rayton 7/23 یه چیزی تو مایه های قهوه ای با رگه های قرمز ....

در صورتیکه بخواد بلوند کنه چی پیشنهاد میکنی ؟؟ موهاش کمی حساسه ... مطمئنا دکلره میخواد ....

دوست دارم تا اینجا هستن براش رنگ کنم یه ترکیب و برند خیلی عالی بهم معرفی کن قیمتشم مهم نیست ، فقط موهاش رو اذیت نکنه و کف سرشو نسوزونه ....

تو این مایه ها میخواد رنگشو :

IMG4UP

IMG4UP

بنظر من این از همش قشنگتره ...

IMG4UP

نظر تو چیه ... ؟؟؟

ممنون میشم جواب بدی ...

و ترکیب بدون دکلره برای این دو رنگ میخوام .... پایه ی مو فرق میکنه ؟؟ اگر فرق میکنه هم برای موی بلوند بده و هم برای موی تو مایه های قهوه ای میخوام ...

IMG4UP

و

IMG4UP

یکم هم روشن تر بشه عیبی نداره .... ولی تم این دو تای آخری رو خیلی دوست دارم ...

شرمنده سوالام زیاده .... ممنون میشم جواب بدی ....
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2706