2733
2734
آپلود عکس سلام در حجم بالایی از کارهای زیر اسانس عطر (پرفیوم یا همون ماده ی اصلی ادکلن ها که فاقد الکل میباشد) موجود میباشد. تماما ساخت اسپانیا یا فرانسه هستند و با پخش و موندگاری بالا. به قیمت عمده برای بچه های نی نی سایت قیمت هر یک گرم فقط 350 تومن! شاید باور نکنید که این همون کارهایی که دارند با قیمت گرمی 2 تا 8 هزار تومن میفروشند! واقعا با برکت و بصرفه هستند. بعضی کارها با ادکلن های 400 500تومنی هیچ فرقی نداره! هزینه ارسال به کل کشور بین 5 تا 6 هزار تومن از طریق پست. هر سوالی هم داشتید بپرسید.خیلی ازبچه ها ی نی نی سایت ار بنده خرید داشتند. تل گرام 0933 320 1212
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
:::زنانه::: کوکوشنل(مادمازل) ولنتینو صورتی سکسی گرافیتی نینا ریچی رز شانل چنس 212 سکسی باربری لندن ایفوریا :::مردانه::: لالیک بلک آنلی دبریو تق هرمس ایفوریا مردانه(ورسوز) هوکو باس من لاگوست طوسی ورسوز اسپایس بامب کرید اونتوس تام فورد دانهیل مونت لجند بوگارت کاپتان بلک تامی بوی (هیلفیگر)
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
فعلا کارهای فوق موجوده اگه کار خاصی مدنظر دارید،براتون میارم در صورت سفارش در حجم بالای 100 گرم. ممنون میشم در مورد کارهای بالا و کارهای پیشتهادی نظرتون رو بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آنلی خانوم تو قوطی های پلمپ 1 لیتری هست خواستید پی ام بدید عکسشو میفرستم بعد اینها رو میشه به صورت ظرف های غلطکی رولی یا به سورت اسپری استفاده کرد،خیلی باصرفه هست سمانه خانوم سلام تاحالا نیاوردم راستش
برای هدیه دادن هم خیلی عالیه چون فرضا ی شیشه 10 گرمیش میشه 3500 فقط! اونهایی که مزون یا آرایشگاه یا پوشاک دارند میتونن در کنار کارشون این ها رو بفروشند.
2738
سلام مخلصممممم زیاد نمیشه پستش کلا 5 تومن این قیمت عمده هستداره فروخته میشه من گرمی 350 تا تک تومنی دارم میفروشم! هیچ جایی این قیمت نیست کافیه ی بار تست کنید غلطکی های بزرگ گرمی 1000 تا 7000
2706