2737
2734
دوستانی که ماشین ظرفشویی دارید ، چه مارکی خوبه ؟ مرسی از راهنماییتون .
خدای خوب و مهربونم پشتم که بهت گرمه از کوه هم محکمترم، تنهام نذار .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من آ ا گ دارم، 12 نفره. خیلی ازش راضی ام. مامانم هم بوش 14 نفره داره. اونم خیلی راضیه. واقعا کارش رو راه می اندازه. ولی در مقایسه ی این دوتا، من مال خودم رو ترجیح میدم. چون ارتفاع طبقه هاش بیشتره و ظرفهای بلندتر، راحت تر توش جا میشه. آخه توی ماشین ظرف شویی های بوش (تا اونجایی که من توی خونه ی اقوام دیدم)، یه طبقه برای قاشق و چنگال اضافه شده، در صورتی که توی ظرف شویی های آ ا گ این یه طبقه با یه سبد کوچیک جایگزین شده. که من هر وقت بخوام حذفش می کنم!!
خدایا شکرت .... خدایا بهم صبر و ظرفیت و عافیت و برکت بیشتری بده، تا بیشتر و بهتر قدر نعمت های تو رو بدونم ... خدایا شکرت
2731
سلام من ایندزیت دارم فوق العاده راضیم البته اینم بگم به قرص و نمکش هم بستگی داره من قرصشو از این قرصهای کوانتوم فینیش میخرم و نمکش رو هم فینیش یا الوند میگیرم خیلی خوبه
دل های پاک خطا نمیکنن ... سادگی میکنند و امروز سادگی پاک ترین خطای دنیاست ....
دوستای من مجیک دارن. مدل 8 نفره ی رو میزی اش بد نیست، هرچند که قابلمه و ظرفای بزرگ توش جا نمیشه. ولی بزرگش رو ندیدم کسی داشته باشه.
خدایا شکرت .... خدایا بهم صبر و ظرفیت و عافیت و برکت بیشتری بده، تا بیشتر و بهتر قدر نعمت های تو رو بدونم ... خدایا شکرت
2738
برای منم جاقاشقیش یه سبده و ارتفاعش بلنده من که از وقتی ظرفشویی گرفتم اصلا قابلمه نمیشورم خودم ولی خواهرام مارکای دیگه دارن خیلی راضی نیستن مخصوصا میگن قابلمه نمیزاریم یکیشون فک کنم بکو داره یکیشون هم ارچیلیک
دل های پاک خطا نمیکنن ... سادگی میکنند و امروز سادگی پاک ترین خطای دنیاست ....
2706