2726
سلام خانم ها تروخدا دارم از نگرانی میمیرم بچه الان یک ماه و ده روزشه هنوز زردی داره دکترتازه براش ازمایش تیرویید و عفونت ادراری داده میگه زردیش طولانی شده تروخدا کسی بوده بچش زردیش طولانی باشه یا کسی روسراغ داره و بچش بعد سالم باشه نکنه رومغزبچم اثربزاره تروخدااا اگه میدونید بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دختر من تا دوماه زرد بود اما عدد بیلی روبین ٥بود و نیاز به درمان نداشت .یعنی از بیلی روبین١٦نه روزگی بعد از فتو تراپی که پایین اومد تا دوماهگی٥بود .بیلی روبین باید٠بشه که برای دخترم بعد ازدوماهگی صفر شد
بله عزیزم ماله پسر من هم طولانی شد...من هم نگران بودم...اما زردی روز 4..5...مهمه... بعد از اون فکر کنم زیر 13 کاری بهش ندارن... ما هم آز دادیم...هیچی نبود.. نگرانی هاتو کامل درک می کنم....
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
براپسرمنم دوماه طول کشیدیعنی چشمش واطراف بینیش زرد بود ازمایشات لازمم داداماچیزخاصی نبودوخوب شدالانم پسرم هشت ماهشه نگران نباش خودش رفع میشه
از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
دختر من سه ماه کشید تو چهل روزگیش آزمایش هارو دادیم خداروشکر از اونا نیود دکتر گفت از شیرته تند تند شیر بده تا با ادرارش دفع بشه واسه دخترم تا سه ماهگی 10 بود