2703
2553
سلام دوست جونا خوبین؟
من 3 ماهه که زایمان کردم چند روز دیگه عروسی داریم میخوام از گن استفاده کنم میشه کمکم کنید و بهترنشو بهم معرفی کنید؟ البته اگه خودتون استفاده کردین و راضی بودین
مــــــــــــــــرسی
قیمتشم لطف کنید
منتظرم
همیشه داشتن ” بهترین ها ” به آدم غرور خاصی میده من مغرور ترینم ، چون تو بهترینی !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اه ... این قدر بدم میاد هر وقت در مورد گن تاپیک می زنیم پستهای نامربوط میذارن

یکی جواب بده دیگه .... سوال من هم هست

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2720
من خیلی گن داشتم از المانی و امریکایی بگیر تا ایرانی حتی سفارشی هم دادم برام دوختن اما فکر میکنم از همه بیشتر تو گن اسلیم لیفت راحت بودم حتی باهاش می رفتم باشگاه. از این گن ها که اهن داره هم دارم اما به نظرم اصلا راحت نیست. نظر خواهرم هم همینه من سال 86 خریدم اون موقع اینقدر تقلبیش زیاد نبود سعی کن اصل بخری
در دنیا تنها یک قلب است که برای تو می طپد آن هم قلب خود توست.
والله عکس که ندارم اما اون موقع یه مغازه بود تو تیراژه که بالاش سرزمین عجایب هست. اونجا مثل اینکه نمایندگیش بود نمیدونم الان هم هست یا نه اما من اون موقع از اونجا خریدم عکسش تو اینترنت باید باشه میگردم لینکش و میگذارم. البته یک چیزی هم بگم ها لباس خیلی مجلسی با اون گن ها که فنر(آهن) داره خیلی شیک رو تن می ایسته اما خوب اسلیم راحته
در دنیا تنها یک قلب است که برای تو می طپد آن هم قلب خود توست.
2714
سلام دوست جونا
در مورد اسلیم لیفت خیلی بد شنیدم میگن اصلا خوب نیست
تو همین سایتم کلی ازش بد گفتن !!
چیکار کنم؟؟
همیشه داشتن ” بهترین ها ” به آدم غرور خاصی میده من مغرور ترینم ، چون تو بهترینی !
گن وی کر از همشون بهتره ولی یکم گرونه 170 هزار تومن . من مشتری دائم مغازه مادام ولی عصرم خبره گنم از بس که چاقم . این گنه دو تیکس خیلی نرم و راحته اسپانیائی هم هست .البته روز اولش سنگاش اذیت میکنه . 3 مدل بافت توش بکار رفته و ... از خانه و کاشانه خریدم . اینم آدرس سایتش www.teletv.ir
خواستید بگید عکس رو هم بزارم . تو تنم نه ها
2706