2737
2734
سلام به همه من الان هفته ٣٦ هستم و دنبال یه بیمارستان نیمه دولتی تمیز توی منطقه پاسداران هستم چون من هیچ نوع بیمه ای ندارم .... لطفا کمکم کنید و یا اینکه یه بیمارستان دولتی غیر آموزشی که اتاق vip داشته باشه ....
خب بذار دردت بیاد ی هو برو دولتی.
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢
2728
مرسی مامان محمد جواد عزیز، اتفاقا فردا دارم میرم که ببینمش، خدا کنه که خوب باشه و در صورت خوب بودن پذیرشم هم بکنن چون تلفنی گفتن باردار بعد هفته ٣٤ رو پذیرش نمیکنن😰 شما خبر داری که اتاق vip میدن یا نه؟؟ و شوهرم میتونه بعد زایمان پیشم بمونه؟؟؟
2738
عزیزم بیا تو این تاپیک باردارها زیادن شاید بتونن کمکت کنن: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1101230&postID=50355275
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
دانیلا مرسی عزیزم، راستش رو بخوای شنبه رفتم بیمارستان که بخش زایمانش رو ببینم، بهم گفتن برو قسمت آموزش که ببرنت تور، اونقدر مسؤول آموزش باهام بد برخورد کرد که ترسیدم... فقط چون بهش گفتم من سختمه بیام کلاس های آموزشیتون و در ضمن این بچه دوممه یعنی تجربه دارم و ففط میخوام محیط اونجارو ببینم😰 با تشر بهم گفت من نمیفهمم ملت طرز فکرشون چطوریه، مگه زایمان به در و دیواره ؟ شما باید اموزش ببینی مراحل زایمان رو ببینی و ..... خیلی طرز برخوردش باهام بد بود😭 همه وجودم پر از ترس شد نسبت به اونجا