2726
سلام الان 37 هفته و 5 روزم، به خاطر دیابت 6 روز دیگه دکتر برام وقت سزارین داده میگه بیشتر صبر کردن خطرناکه. معاینه لگنم خوب بود نی نی هم سفالیکه و سرش تو لگنه. تقریبا دو هفته ای میشه که پیاده روی دارم اما تا دو روز پیش دهانه رحمم بسته بود. چیکار کنم؟ به نظرتون کاری هست که تو این یه هفته زایمانم رو جلو بندازه؟
باز بارانی شدم انگار می آید کسی * این تو و این نبض من انگار می آید کسی* ذهن آبادی هنوز از قصه و رویا پر است * باز هم دست بر دعا بردار می آید کسی*
نگران نباس چون سرش فیکس شد ه تو لگن دیگه دردات شروع میشه من یه روزقبل زایمان تازه سرش اومد تو لگن
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
خیلی دلم میخواد طبیعی باشه. راستی دکترم میگه چون زودتر از موعد هست به آمپول فشار هم زیاد امیدی نیست !کسی هست که زودتر از موعد ، با دهانه رحم بسته با آمپول فشار نی نیش دنیا اومده باشه؟
باز بارانی شدم انگار می آید کسی * این تو و این نبض من انگار می آید کسی* ذهن آبادی هنوز از قصه و رویا پر است * باز هم دست بر دعا بردار می آید کسی*

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون مرضیه ایلیا جون آخه تا موعد اصلیم نزدیک سه هفته دیگه مونده. نی نی هم سه هفته بیشتره که سفالیکه اما از درد خبری نیست یعنی ممکنه یهویی تو یه روز دردم بگیره
2728
منم دارم زعفرون و گلاب میخورم روغن کرچک هم میخوام از امروز شروع کنم اما زمانم خیلی کمه نمی دونم تأثیر میکنه یا نه!
ابرنگ جون بچه تو بسپار دست خدا چرا میخوای زورکی زود دنیاش بیاری اگه قسمتت سزارین باشه کاری نمیتونی بکنی
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2706