2733
2739
سلام خانمای عزیز خوب هستید.خواهر من دوتا دختر داره میخواد برا سومی اقدام کنه .که اگه خدا بخواد پسر بشه. خواستم بدونم چه چیزهایی باید بخوره .خودش بخوره یا شوهرش باید تغذیه مورد نظر رو داشته باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
خدایا شکرت بابت این دختر قشنگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خواهرت حتما باید با روز تخمک گذاری یا بعد از اون نزدیکی داشته باشه کلسیم اصلا نخوره الکل هم همینطور فقط تا میتونه پتاسیم ببره بالا موز بامیه خرما ارده انجیر عرق کاسنی
من خدا را دارم
2731
از روی تقویم چینی خیلی درسته تعیین جنسیت کنه . من امروز خوندمش سرچ کن تعیین جنسیت جنین از روی تقویم چینی
حیلت رها کن عاشقــا دیوانه شو دیوانه شو و انـدر دل آتش درآ پــــروانـه شــو پروانــــــه شو هــم خــویش را بیگـــانه کن هم خانه را ویرانه کن و آنگه بیا با عاشقان هم خانـه شـو هم خانه شــو رو سینــه را چـون سینه ها هفت آب شو از کینه ها و آنگـــه شراب عشــق را پیمانـــه شــــو پیمانــه شـو باید کـــه جملــه جــان شــوی تا لایق جانان شوی گـــر ســوی مستــان میــروی مستانه شـــو مستانه شو... مولوی
سلام.حدودا 2 ماه باید رژیم بگیره .نلگفته نماند ک این رژیم قطعی نیس ولی تاحدودی تاثیر داره.گرمیجات بخوره.خرما،کاسنی،موز،تخم مرغ و کلا چیزایی ک دارای پتاسیم و سدیم هس.از لبنیات و منابع کلسیم دار سعی کنه فاصله بگیره البته نمیشه هم نخوره کمتر بخوره.توی اینترنت سرچ کنه منابع سدیم و پتاسیم و ببینه
میگوید خدا همه جا هست.. میگویم همه جا هم نه این روز ها خدا هم خجالت میکشد بعضی جاها برود...
2738
من رفتم دکتر واسه پسر شدن بچه ولی بعد 6ماه پشیمون شدم و بی خیال همه چیو سپردم به خدا اخه اگه اون نخواد من اگه 1سال هم رژیم میگرفتم نمیشد سپردم به خودش الان 21هفته باردارم و نی نیم پسره
هیچ فرقی نمی کند ابرها بالای سرت باشند یا نباشند.شادی ات را به روز آفتابی موکول نکن .آسمان با احساس تو آبی می شود . خدا جوووووووووووونم نی نیمو از بنده های صالح و خاصت قرار بده سپردمش به خودت
ولی یه دعایی هست ک میگن انجام بدی بچه پسر میشه
هیچ فرقی نمی کند ابرها بالای سرت باشند یا نباشند.شادی ات را به روز آفتابی موکول نکن .آسمان با احساس تو آبی می شود . خدا جوووووووووووونم نی نیمو از بنده های صالح و خاصت قرار بده سپردمش به خودت
2706