موضوع: متخصص ريه خوب ميخوام .كسي ميشناسه. + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
sareh پست ها : 4245عضویت:1387/5/13
1390/7/15 - 6:16 عصر
سلام ببخشيد ديشب براي درد دل يه تاپيك با همين موضوع زدم اما الان بيشتر به معرفي پزشك نياز دارم.
البته ديشب يكي از دوستان يه دكتر بهم معرفي كرد اما من نياز به انتخابهاي بيشتري دارم.

خواهرم 18 سالشه و چند روز پيش حالش بد ميشه سرفه ميكنه و كمي خون بالا مياره(ببخشيد)
ميره دكتر و دكتر ازش ميپرسه سابقه تنگي نفس داره يا نه كه جواب منفي بوده.دكتر ميگه در هر صورت بايد از ريه عكس بگيره و اونم اين كار رو ميكنه و عكس رو ميبره پيش دكتر و دكتر بدون معطلي ميگه سرطان ريه!!!!!!!!!!!
بهش يه مقدار دارو ميده بدون اين كه بگه چه مدت مصرف كنه و اين كه آيا دوباره بياد يا نه و ميگه اگر تنگي نفس پيدا كردي از داروخانه اسپري آسم بگير.
تازه من و مامانم مسافرت بوديم و خواهر بيچاره ام تنها بوده و نخواسته به ما بگه و تنها رفته دكتر.انقدر عصبي ميشه كه نميفهمه چه طور برگشته.
داروهايي هم كه دكتر داده بوده تمام صورتش رو پر از جوش هاي بد و درد ناك كرده و خواهرم قطع كرده دارو رو.
خواهرم زخم اثنااشعر داره و اين رو دو سال پيش دكتر با سونو و...... تشخيص داد و خواهرم گاهي تهوع خوني و اين حالت ها رو داشت اينو به اين دكتر هم گفته ولي اون گفته نه سرطانه!!!!!!!
به خاطر همين حالتهاي تهوع و خوني بودنش 2 سال پيش بردمش دكتر گوارش كه اول عكس ريه انداخت انگار يه لك سفيد توده مانند تو عكس بود كه دكتر گفت چيزي نيست و احتمالا موقع عكس گرفتن تكون خورده و اين باعث ايجاد سايه شده .
حالا نگران شدم.نميدونم شايد اون موقع هم ........
البته اون متخصص بود و اطمينان داد و اين دكتر فقط يه پزشك عمومي بوده نميدونم چه طوري بدون نمونه برداري و آزمايشات بيشتر فقط با يه عكس به خودش اجازه داده بگه سرطان اونم انقدر قاطع.
خواهر امروز اينو بهم گفت و همه اين جريانات در طي كمتر از 1 هفته اتفاق افتاده.
حالا چون نميخوام مامانم فعلا بدونه خودم بايد تنهايي تصميم بگيرم چه دكتري ببرمش.
راهنماييم كنيد لطفا
1390/7/15 - 6:26 عصر
يعني هيچ كس نميتونه كمك كنه؟
گلسانا پست ها : 2392عضویت:1390/6/24
1390/7/15 - 6:38 عصر
دكتر عظيمي .بيمارستان فرهنگيان نياوران
شمارشو118 بگير عاليه
عزيزم 100%دكترش اشتباه تشخيص داده
زخم اثنياش عود كرده
لطفا همديگر را قضاوت نکنيم
گلسانا پست ها : 2392عضویت:1390/6/24
1390/7/15 - 6:41 عصر
سرطان ريه تا نمونه برداري نشه معلوم نميشه اينو مطمئنم
لطفا همديگر را قضاوت نکنيم
تيفاني پست ها : 8145عضویت:1389/4/19
1390/7/15 - 6:43 عصر
سلام دوست عزيز من تاپيك رو ديشب خوندم و جوابتون رو دادم
چون خودم مشكل مشابهي داشتم بهتون ميگم كه براي تشخيص بيماري سرطان بايستي پيش متخصص سرطان وانكولوژي برين نه هر پزشك عمومي و متخصصي
دوست خوبم دست دست نكنيد هرچه زودتر تشخيص داده به ماهيت بيماري راحت تر ميشه باهاش مبارزه كرد
يه مشاوره با دكتر خدابنده كه معرفي كردم بكنيد من شش تا دكتر عوض كردم تا اخر سر ايشون رو پيدا كردم
بيمارستان شريعتي پزشكاي خيلي حاذقي داره از تو سايتش ميتوني پيدا كني

1390/7/15 - 8:05 عصر
تيفاني جان ممنون عزيزم.
بله عزيزم شماره رو برداشتم و ازت ممنونم.البته منتظرم فردا كه بتونم تماس بگيرم.
گل ياس 62 پست ها : 4147عضویت:1389/7/19
1390/7/15 - 8:23 عصر
سلام عزيزم نگران نباشيد انشالله كه چيزي نيست

من دكتر اناركي رو معرفي ميكنم دكتر خيلي عالي هست شمارشو ندارم از 118 بگير
Rosa* پست ها : 4259عضویت:1389/7/3
1390/7/15 - 9:01 عصر
سلام. مادر من از سرطان ريه فوت كردن. بهتون با جزات مي گم كه تا آخرين روز زنگيشون خون بالا نياوردن. اين از اين
دوم اينكه خواهرتون رو ببرين بيمارستان مسيح دانشوري تو خبابان دارآباد مركز تخصصي ريه و تنفس هست و سرپرستش دكتر مسجدي كه جزو بهترينهاي ايرانه يه مطبم يه موقع تو تخت طاوس داشت الانو نمي دونم. به هر حال ببرينش اونجا. مجهز و تكميله و بيمه هم هست
كلاْ افرادي كه ازدواج ميكنند دو دسته اند . آنهايي كه از جانشان سير شدند و آنهايي كه قصد جان ديگري را دارند
1390/7/15 - 10:49 عصر
گل ياس جون ممنونم عزيزم.
.....................
پشمالو جان خدا مادرتون رو رحمت كنه ممنون از راهنمايي مفيدت.
sanaz پست ها : 881عضویت:1389/10/3
1390/7/15 - 10:54 عصر
دكتر روزبه نقشين. فوق تخصص ريه.
من خودم به دليل آسم سه ساله كه مريضش هستم. نه به خاطر اينكه پزشك معالجم هست نه واقعععععا كارش عاليه.
شماره اش اينه 88782690
مطبش هم ميدون ونك بعد از گاندي نرسيده به چراغ حقاني
گيلاسي پست ها : 3715عضویت:1389/11/23
1390/7/16 - 11:03 صبح
أكتر ساسان توانا
مطبش توي كاشاني هست

بيمارستان مسيح دانشوري هم بيمارستان تخصصي ريه و تنفس و مشكلات از اين قبيله
من در بستر دلشوره هاي جواني، صداي سفيد شدن موهايم راشنيدم!
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: