2703
2553
کریم Klik hier voor meer gratis plaatjesاهل بیت تابوت تیر خورده و یک قبر بی حرم این هم جزای آن همه آقایی و کرم وقتی به بال دل به بقیع تو می پرم دنیا خراب می شود انگار بر سرم حتی نوادگان تو صاحب حرم شدند کی می شود برای تو کاری کنم حسن اولین مامان ارنیکاجونKlik hier voor meer gratis plaatjes دومین مامان مامان کوچولو جونKlik hier voor meer gratis plaatjes مامان تاپیک نسیم جون Klik hier voor meer gratis plaatjes مامان ایلناز (ختم سوره حشر )Klik hier voor meer gratis plaatjes خوشبخت جون (ختم سوره حشر)Klik hier voor meer gratis plaatjes مامان ملیحه جونKlik hier voor meer gratis plaatjes مامان مهربان جونKlik hier voor meer gratis plaatjes مامان ماریچیKlik hier voor meer gratis plaatjes مامان فرید کوچولوKlik hier voor meer gratis plaatjes مامان نیلوفرجونKlik hier voor meer gratis plaatjes مامان عسلی Klik hier voor meer gratis plaatjes حناجون مامان شدKlik hier voor meer gratis plaatjes فاطمه نازجون مامان شدKlik hier voor meer gratis plaatjes مامان افسون جونKlik hier voor meer gratis plaatjes مامان مهلاجون Klik hier voor meer gratis plaatjes مامان سهیلاجوننننننننKlik hier voor meer gratis plaatjes ماهک جون مامان شدKlik hier voor meer gratis plaatjes مامان نسیم جونKlik hier voor meer gratis plaatjes مامان تربچه جانKlik hier voor meer gratis plaatjes لیلا جون مامان شدددددددددKlik hier voor meer gratis plaatjes h.a جون مامان شددددددKlik hier voor meer gratis plaatjes سانازجون مامان شد خدایا شکرتKlik hier voor meer gratis plaatjes سروینجون مامان شد الحمداللهKlik hier voor meer gratis plaatjes محدثه جون مامان شد خدایا شکرKlik hier voor meer gratis plaatjes مهسانه مامان شد یا امام حسن Klik hier voor meer gratis plaatjesنوکرتم غزاله جون مامان شدKlik hier voor meer gratis plaatjes الی جون مامان شد الحمداللهKlik hier voor meer gratis plaatjes «به امام صادق(ع) گفتم: خاندان من همه منقرض شده‏اند و من هم فرزندى ندارم. [کنایه از این که به من دعایى تعلیم کن تا به برکت آن فرزنددار شوم] حضرت فرمود: در سجده بگو: «رَبِّ هَبْ لى مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَةً طَیِّبَةً إنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء»، «رَبِّ لا تَذَرْنى فَرْداً وَانْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ».(1) حارث گوید: من به دستور حضرت عمل کردم و در سجده‏ام این دو آیه را خواندم. خداوند به من دو پسر به نام‏هاى على و حسین عطا کرد.» کریمه: رسول خدا (ص) فرمودند: «هر کس بر حسن گریه کند، چشمش روزی که دیده‌ها کور می شوند (روزقیامت)، کور نمی شود و هرکس در مصیبت او اندوهگین شود، روزی که همه دلها اندوهگین است، غم و اندوهی ندارد. زیارت حسن مایه‌ی استواری قدم‌ها در قیامت است». با توکل بخدا ختم سوره حشر را فردا تموم میکنیم. الحمدالله بعضی بچه ها نتیجه گرفتن Klik hier voor meer gratis plaatjes @@@نماز استغاثه به حضرت فاطمه (س)@@@ کیفیت نماز استغاثه به حضرت فاطمه (س)... و برآورده شدن حاجت Klik hier voor meer gratis plaatjes دو رکعت نماز به جاى آورید (به نیت نماز استغاثه به حضرت زهرا (س)) و پس از نماز سه بار تکبیر "الله اکبر" بگویید و پس از تسبیحات حضرت فاطمه (س) به سجده بروید، یکصد مرتبه بگویید: یا مَولاتى یا فاطمه اَغیثینى. سپس، جانب راست صورت را بر مُهر و یا تربت حسینی بگذارید و همان ذکر را صد مرتبه بگویید سپس جانب چپ صورت را بر زمین بگذارید و صد مرتبه بگویید یا مَولاتى یا فاطمه اَغیثینى، برای آخرین بار به سجده بروید و صد مرتبه بگویید یا مَولاتى یا فاطمه اَغیثینى و حاجت خود را از خدای متعال بخواهید، به خواست خدای متعال و عنایت حضرت زهرا (س) حاجتتان برآورده خواهد شد انشاالله.. پس از آن میخوانى: یا آمِناً مِنْ کُلِّ شَیْى ءٍ وَ کُلُّ شَیْى ءٍ مِنْکَ خآئِفٌ حَذِرٌ اَسْئَلُکَ بِاَمْنِکَ مِنْ کُلِّ شَىْءٍ وَ خَوْفِ کُلِّ شَىْءٍ مِنْکَ اَنْ تُصَلِّىَ عَلى مُحَمَّدٍ وَ اَنْ تُعْطِیَنى اَماناً لِنَفْسى وَ اَهْلى وَ مالى وَ وَلَدى حَتّى لا اَخافَ اَحَداً وَ لا اَحْذَرَ مِنْ شَىْءٍ اَبَدَاً اِنَّکَ عَلى کُلِّ شَیْى ءٍ قَدیرٌ اى بیهراس و بیم از هرچیز، که هرچیز از تو هراسان و برحذر است، از تو میخواهم به ایمنیات از هرچیز، و هراس هرچیز از تو، اینکه بر محمّد درود فرستى، و ایمنى به من عطا کنى، براى خود و خاندان‏ و دارایى و فرزندانم، تا از احدى نهراسم، و هرگز از چیزى حذر نکنم، به درستى که تو بر هرچیز توانایى. و عزیزانم صدتا صلوات واسه یکنفر که خیلی مشکلش ... هرگاه حاجتى داشتید و سختی ها و مشکلات دست شما را از همه جا کوتاه کرد و از همه ((((((((((((((((((شروع نماز از اول اسفندد )))))))))))) بنام کریم اهل بیت ((امام حسن مجتبی ))همزمان با تولد حضرت زینب (س) و نزدیک شدن به ایام شهادت حضرت زهرا ختم نماز خانم حضرت زهرا ثبت نام میشود. 1.روز اول یا کریم اهل بیت تاریخ1394/12/01 محدثه 2.روز دوم یا امام رضا تاریخ 1394/12/02 فاطمه ناز 3.روز سوم یا امام حسین 1394/12/03 مهلاجون 4.روز چهارم یا حضرت زینب 1394/12/04 فاطمه 5.روز پنجم یا امام جواد 1394/12/05 فریماه جون 6.روز ششم یاحضرت علی اصغر 1394/12/06 عسل جون 7.روز هفتم یا حضرت علی اصغر1394/12/07 شبنم جان 8.یا حضرت علی اکبر 1394/12/08کیان مامان 9.یا امام هادی 1394/12/09 مامان ریحانه 10.یا امام عسگری1394/12/10 صدیقه جان 11.یا امام زمان 1394/12/11المیراجون 12.یا امام جواد 1394/12/12 هانیه جون 13.یا حضرت ام البنین1394/12/13مهناز جون 14. یا حضرت ابو الفضل1394/12/14 مهدیه جون 15.یاحضرت قاسم 1394/12/15 سروین جان 16.یاحضرت زهرا 1394/12/16 سمیراجان 17.یا حضرت باقر1394/12/17 سهیلا جون 18.یا امام جواد1394/12/18 مامان المیراجون 19. یا امام حسن 1394/12/19 لیلاجون 20 یا امام حسین1394/12/20 ساناز جون 21یا امام رضا1394/12/21 نسیم جون 22یا امام جواد 1394/12/22 الی جان 23یا امام حسن1394/12/23 مامان نرجس 24یا امام علی1394/12/24 سوگندجان 25یا حضرت زهرا1394/12/25 جانان جون 26یا حضرت علی اصغر1394/12/26 پرنیان جون 27یا امام هادی1394/12/27 ای پراجون 28 یا امام سجاد1394/12/28 سامی جون 29یا امام رضا1394/12/29 مسی جون 30یا امام باقر1395/01/01همسر مهسانه 31یا حضرت رباب1394/01/02 خاله مهسانه 32 یا حضرت رقیه1394/01/03مهسانه 33یا حضرت زینب1394/01/04 سارا جون 34یا حضرت قاسم1394/01/05 35یا امام زمان1394/01/06 دوست مسی جون 36یا حضرت محمد1394/01/07 37یا امام صادق1394/01/08همسر مسی جون 38یا امام کاظم1394/01/09 39یا حضرت رقیه1394/01/10 40یا امام علی 1394/01/11دوست مسی جون Klik hier voor meer gratis plaatjesدوره دوم ختم نماز امام حسن (ع)Klik hier voor meer gratis plaatjes 1.یا امام رضا 1394/10/20سمیراجان 2.یا امام جواد 1394/10/21سعیده جان 3.یا حضرت ابوالفضل 1394/10/22 ILNAZeQ 4.یا حضرت زهرا 1394/10/23حدیث جان 5.یا امام سجاد 1394/10/24پریساجون 6.یا امام رضا 1394/10/25وانشاجون 7.یا امام علی 1394/10/26هستی جان 8.یا حضرت علی1394/10/27 الهه جون 9.یا امام حسن1394/10/28مهسانه جان 10.یا حضرت زهرا1394/10/29 ایلناز جون 11.یا امام سجاد1394/10/30بهاره جون 12یا حضرت رباب1394/11/01مهناز جون 13.یا حضرت ام البنین1394/11/02 نسیم جون .14یا حضرت ابوالفضل1394/11/03 شوهر مهسانه جون 15.یا حضرت علی اکبر1394/11/04 درساجون 16.یا حضرت علی اصغر1394/11/05 همسرفاطمه جان 17.یا حضرت علی اکبر1394/11/06 فاطمه جان 18.یا حضرت ابوالفضل1394/11/07 فاطمه ناز 19.یا حضرت زهرا1394/11/08 مامان فاطمه جان 20.یا حضرت محمد1394/11/09 ایلنازجون 21.یا امام حسین1394/11/10 نسیم جون 22.یا حضرت علی1394/11/11 همسر نسیم جان 23.یا امام عسگری1394/11/12نازنین جان 24.یا امام کاظم1394/11/13فافا جان 25.ییا امام رضا1394/11/14 مسی جان .26یا یا امام جواد1394/11/15 همسرمسی جان 27.یا امام صادق1394/11/16 الی جون 28.یا امام باقر1394/11/17 سانازی 29.یا امام سجاد1394/11/18نسیم جون 30.یا امام حسن 1394/11/19مهلاجون 31.یا امام علی 1394/11/20لیلاجون 32.یا حضرت زینب1394/11/21مهسانه جون 33.یا حضرت علی اصغر1394/11/22 فرید کوچولو جون 34.یا امام موسی کاظم1394/11/23گلی جون 35.یا حضرت ابوالفضل 1394/11/24فاطمه نازجون 36.یا حضرت ام البنین1394/11/25ویداجون 37.یا حضرت رباب1394/11/26نسیم جون 38.یا حضرت قاسم 1394/11/27همسرنسیم جون 39.یا حضرت جواد1394/11/28سروین جون 40.یا امام هادی1394/11/29مریم جون Klik hier voor meer gratis plaatjes با امید بخدا و پایان یافتن ختم قبلی سوره حشر بعضی دوستان الحمدالله حاجت گرفتن ثبت نام دوباره سوره حشر شروع ختم 1394/12/07 1.یا حضرت زهرا مهسانه جون 2.یا امام حسن مهناز جون 3.یا امام علی فریماه جون 4.یا حضرت زهرا سهیلا جون 5.یا امام رضا سروین جان 6.یا امام حسین . المیراجون 7یا امام جواد مامان المیراجون 8.یا امام حسن همسر نسیم جان 9.یا امام هادی گلی جان مهاجون 10..یا امام زمان ای پراجون 11.یا امام باقر پناه جون 12. یا امام حسین پریسا جون 13.یا امام رضا نسیم جان 14.یا حضرت زهرا ابان جون 15.یا حضرت علی اصغر مامان نرجس 16.یا حضرت علی اکبر دوقلوهای مامان 17.یا امام زمان مهاجون 18.یا حضرت ام البنین 19.یا امام حسین 20.یا حضرت رباب 21.یاحضرت ابوالفضل 22.یاامام رضا 23.یا امام عسگری 24.یا امام علی 25.یا امام حسن 26.یا امام رضا 27.یا امام جوادمامان 28.یا امام هادی 29.یا امام زمان 30.یا امام حسین 31.یا امام علی .. 32.یا امام رضا 33.یا امام حسن 34.یا حضرت زینب 35.یا امام سجاد 36.یا امام زمان 37.یا امام رضا 38.یا امام حسین 39.یا امام حسن 40یا امام حسین 41یا امام رضا. Klik hier voor meer gratis plaatjes سلام می خوام اگه موافق باشین یه محفل ختم 14000صلوات هدیه به 14 معصوم راه بنداریم14روز14نفر روزی 1000 صلوات میفرستن برای ثبت نام بشتابید اگر تعداد بیشتر از 14 نفر شد چه بهتر تعداد گروه ها رو بیشتر می کنیم توجه داشته باشید برای ختم صلوات نیت روی معصومی باشه که به شما می فته ترو خدا یادتون نره بعد یادتون بره تو خانواده ما این جور ختما رو با زنگ و اس به هم یاداوری می کنیم اما اینجا ما 14 نفر نشونی از هم نداریم پس همه مون نسبت مسئولیتی که نسبت به هم دیگه داریم مسئولیت پذیر باشیم از خودم شروع می کنم: من نفر اول نیتم اینه که 1000 تا صلوات هدیه می کنم به حضرت محمد ص (تا 14 روز) شروع 1394/10/18جمعه 1. حضرت محمد(ص)........................................مهسانه 2.حضرت فاطمه زهرا(س)....................................نازنین جون 3.امام اول: علی(ع)...........................................نسیم جون 4.امام دوم: حسن(ع).........................................سیسین جان 5.امام سوم: حسین(ع) ......................................مهلاجون 6.امام چهارم: سجاد(ع)......................................دیاناجون 7.امام پنجم: محمد باقر(ع)....................................ILNAZeQ 8.امام ششم: جعفر صادق(ع)...............................سهیلاجون 9.امام هفتم: موسی کاظم(ع)...............................مهربان جان 10.امام هشتم: رضا(ع).......................................فرید کوچولو 11.امام نهم: محمد تقی(ع)...................................سعیده جون 12.امام دهم: هادی(ع).........................................وانشاجون 13.امام یازدهم: امام حسن عسکری(ع)..................ساناز جون 14.امام دوازدهم: حجت بن حسن(ع)(عج)..............ستایش جان شروع 1394/11/02جمعه 1. حضرت محمد(ص)........................................مسی جون 2.حضرت فاطمه زهرا(س)....................................نسیم جون 3.امام اول: علی(ع).........................................فاطمه جان 4.امام دوم: حسن(ع).........................................مهربان جون 5.امام سوم: حسین(ع) ......................................زهراجان 6.امام چهارم: سجاد(ع)......................................همسر فاطمه جان 7.امام پنجم: محمد باقر(ع)....................................منتظرجون 8.امام ششم: جعفر صادق(ع)...............................محدثه جون 9.امام هفتم: موسی کاظم(ع)..............................مهسانه جون 10.امام هشتم: رضا(ع).......................................سانازی جون 11.امام نهم: محمد تقی(ع)...................................نازنین جون 12.امام دهم: هادی(ع)........................................پریا 63 13.امام یازدهم: امام حسن عسکری(ع)..................ریحانه جون 14.امام دوازدهم: حجت بن حسن(ع)(عج)..............ستایش جون
یا کریم اهل بیت صاحب رزقی و جودت بی کران ریزه خوار سفره ات هر انس و جان آن قدر بخشنده ای محبوب من بر سر خوان تو حاتم میهمان
****نماز امام حسن مجتبی(ع)**** چهار رکعت است دو تا دو رکعتی در هر رکعت یک بار سورۀ حمد و بیست و پنج بار سورۀ توحید خوانده می شود، آنگاه پس از خواندن دعا حاجت خود را از خداوند می خواهد و اما دعای آن حضرت چنین نقل شده است. «اَللّهُمَ اِنّی اَتَقَرَّبُ اِلَیکَ بَجُودِکَ وَ کَرَمِکَ وَ اَتَقَرَّبُ اِلَیکَ بِمُحَمَّدٍ عَبدِکَ وَ رَسُولِکَ وَ اَتَقَرَّبُ اِلَیکَ بِمَلائِکَتِکَ المُقَرَّبینَ وَ اَنبیائِکَ وَ رُسُلِکَ اَن تُصَلّیَ عَلی مُحَمَّدٍ عَبدِکَ وَ رَسُولِکَ وَ عَلی الِ مُحَمَّدٍ وَ اَن تُقیلَنِی عَثرَتی وَ تَستُرَ عَلَیَّ ذُنُوبی وَ تَغفِرَها لی وَ تَقضِیَ لی حَوائِجی وَ لا تُعَذّبَنی بِقَبیحٍ کانَ مِنّی فَاِنَّ عَفوَکَ وَجودَکَ یَسَعُنی اِنَّکَ عَلی کُلّ شیءٍ قَدیرُ» روزی یکنفر میخونه به نیت همه یعنی چهل روز هرروز یکنفر میخونه و تو چهل روز یکبار نوبت شماست &&&سوره الرحمن&& علل انتخاب سوره الرحمن چون سوره ای است (((در فضیلت این سوره از پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله وسلم روایت شده که فرمودند هر چیزی عروسی دارد و عروس قرآن سوره الرحمن است (2) و در رویات دیگری آمده : هرکسی سوره الرحمن را قرائت کند خداوند به ضعف و ناتوانی او رحم می اورد و او توانایی ادای شکر نعمت های خدادادی را پیدا می کند(3) )) ***سوره مبارکه الرحمن آیات شریفه مرج البحرین یلتقیان ........... که مراد از بحرین حضرت محمدمصطفی (ص) حضرت امیرالمومنین علی (ع)ومراد از برزخ لایبغیان حضرت فاطمه الزهرا(ص) می باشد و لولوو مرجان هم امام حسن مجتبی(ع)وامام حسین سید الشهدا(ع)میباشد*** **صلوات خاص امام حسن(ع)** اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یَا بْنَ رَسُولِ رَبِّ الْعالَمینَ سلام بر تو اى فرزند پیامبر (خدا) پروردگار جهانیان اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یَا بْنَ اَمیرِ الْمُؤْمِنینَ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یَا بْنَ فاطِمَةَ الزَّهْراَّءِ سلام بر تو اى فرزند امیرمؤ منان سلام بر تو اى فرزند فاطمه زهرا اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا حَبیبَ اللّهِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا صِفْوَةَ اللّهِ سلام بر تو اى حبیب خدا سلام بر تو اى برگزیده خاص خدا اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَمینَ اللّهِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا حُجَّةَ اللّهِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا نُورَ اللّهِ سلام بر تو اى امین (وحى ) خدا سلام بر تو اى حجت خدا سلام بر تو اى نور خدا السَّلامُ عَلَیْکَ یا صِراطَ اللّهِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا بَیانَ حُکْمِ اللّهِ سلام بر تو اى راه مستقیم خدا سلام بر تو اى بیان (کننده ) حکم خدا اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا ناصِرَ دینِ اللّهِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ اَیُّهَا السَّیِدُ الزَّکِىُّ سلام بر تو اى یاور دین خدا سلام بر تو اى آقاى پاک (و منزه از هر عیب ) اَلسَّلامُ عَلَیْکَ اَیُّهَا الْبَرُّ الْوَفِىُّ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ اَیُّهَا الْقاَّئِمُ الاْمینُ سلام بر تو اى نیکوکردار وفادار سلام بر تو اى قیام کننده (به امر خدا) و امین السَّلامُ عَلَیْکَ ایهَا الْعالِمُ بِالتَّأویلِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ اَیُّهَا الْهادِى الْمَهْدِىُّ سلام بر تو اى داناى به تاءویل (قرآن ) سلام بر تو اى راهنماى راه یافته اَلسَّلامُ عَلَیْکَ اَیُّهَا الطّاهِرُ الزَّکِىُّ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ اَیُّهَا التَّقِیُّ النَّقِىُّ سلام بر تو اى پاکیزه منزه سلام بر تو اى پرهیزکار پاکدامن السَّلامُ عَلَیْکَ اَیُّهَا الْحَقُّ الْحَقیقُ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ اَیُّهَا الشَّهیدُ الصِّدّیقُ سلام بر تو اى حق سزاوار بدان سلام بر تو اى شهید راست گفتار اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا مُحَمَّدٍ الْحَسَنَ بْنَ عَلِی وَ رَحْمَةُ اللّهِ وَ بَرَکاتُهُ سلام بر تو ای ابامحمد ای حسن بن علی ودرود و حمت خداوند بر تو باد. 1.نماز امام حسن مجتبی(ع) 2.سوره الرحمن 3.صلوات خاص امام حسن (ع ) 4.دعا برای تمام دوستان 5.صدتا صلوات فرج اقا امام زمان
یا کریم اهل بیت صاحب رزقی و جودت بی کران ریزه خوار سفره ات هر انس و جان آن قدر بخشنده ای محبوب من بر سر خوان تو حاتم میهمان
آقا شنیده ام جگرت شعله ور شده بی کس شدی و ناله ی تو بی اثر شده پیش حسین سرفه نکن آه کم بکش خون لخته های روی لبت بیشتر شده یک چشم خواهرت به تو یک چشم به تشت تشت مقابلت پر خون جگر شده از ناله هات زینب تو هل کرده است گویا که باز واقعه ی پشت در شده ای وای از مصیبت تابوت و دفن تو وای از هجوم تیر و تن و چشم تر شده می گفت با حسین اباالفضل وقت دفن این تیرها برای تنش دردسر شده موی سپید و کوچه و تابوت و زهر و تیر دوران غربت حسن اینگونه سر شده یک کوچه بود موی حسن را سپید کرد یک اتفاق بود که او را شهید کرد Klik hier voor meer gratis plaatjes **بنام امام حسن به لطف امام حسن به امید حاجت روایی ** اسم .......سن....چندسال ازدواج........چندماه اقدام........موعد بی بی چک سوگند ((سادات حسنی )).............25ماه منتظر سلی ........29 ..... یک سال ...........اولین ماه اقدام..... به لطف امام حسن مامان شد الی .........28.......سه و نیم سال.......دائم الاقدام .......... موعد الله و اعلم. هانیه ........27 .........یک سال ..........ماه دوم ......... 29 آذر ماریچی....27...... .......دو سال ...............ماه دوم ..............به لطف امام حسن مامان شد هانی ......39.......یازده سال ........... ماه دوم.... ....26 دی نسیم......20 ...... یک سال.............. ماه سوم ........... ...30 دی هلیونا.......26.... دوسال و هفت ماه..........ماه دوم ................اواسط..آذر مهسانه....25.........5 سال ................... دو سال .................... 30 دی مامان ارنیکا..32..... سه سال.............. یک سال ...............9 دی ......به لطف امام حسن مامان شد. ... مامان ماهک..25..... ده سال.............. ماه اول.............. 11 دی.به لطف امام حسن مادرشد پرنیان.........29 ....... دو سال...............13 ماه........ 16 دی مهربان.......29.........سه سال ...........دو ماه .............. 5 دی به لطف امام حسن مادرشد مهلا........28 ..... سه و نیم سال........چهارماه...............15دی سارا.......25....... دو و نیم سال.......... دوماه ................؟؟؟؟ عسل.....25....... یک و نیم سال........ ..4ماه .................27 دی خداروشکر به لطف امام حسن مامان شد جانان.......23 ...... هفت ماه.................. سه ماه............. 4 دی سانازی...22 ........دوسال .....................ماه دوم ................. ۲۵دی نسیم اینجوری.26 ....9 ماه.....................اقدام نرفته.............؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بارانک ..................یک سال اقدام ......26دی افسون..............24سال..........اولین اقدام........18دی مامان کوچولو ............20سال...............سومین اقدام.........18دی به لطف امام حسن مامان شد دیاناجان .............؟..................11ماه اقدام .................26دی رقیه ........29سال...............3سال و نیم اقدام..........26دی فاطمه ...........؟..................5سال ازدواج...........یک سال اقدام ........... مامان ماهان........؟.............؟.................5ماه...........21دی گلی------- 30 سال -------- 1 سال اقدام----- 12 دی سمیه ....۲۷ سال ......۱۰ هم تاریخ پری نی نی ناز...... 31سالمه..... 16ماهه اقدامم...... 2بهمن سیسن...33 ساله،.... 2 سال ازدواج ....چهار ماه اقدام. وانشا(ویدا) ، 25 ساله، 5 ساله عروسی کردم ، 4/5 سال تو اقدامم. هستی21ساله.....1ساله ازدواج..... 1سال اقدام....17بهمن نازنین جون....25سال....دوسال.............؟...............20بهمن سهیلاجون 24ساله ....3 ساله از دواج ... 2/5 اقدامم....به لطف امام حسن مامان شد حنا. ....27سال. ...2سال ازدواج .....ماه5 اقدام ........ 25 دی به لطف امام حسن مامان شد خانوم گلی........... 21 ساله ............6 ماه اقدام..6بهمن بهاره..... 30 1......1سال و هشت ماه.......... 3 ماه اقدامم....... 28 دی محدثه.......‌‌‌.....20..............1.5سال..........6ماه........28دی ویدا ........... 27 سالمه....... 4 ساله ازدواج ....... 4 المیرا....... 24..... 4 سال ازدواج.... فرودین میرم اقدام..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یا امام حسن مجتبی(ع) اومدم با دست خالی، با قلبی شکسته و ملتمس، آقا! دره تو دره رحمت و محبت هستش! آقا جون، دست های تو، هر گره ای رو باز میکنه و هر گدایی رو بی نصیب نمیذاره! تو کریم ای! کریم اهل بیتی و من گدا و سائل در خونه ی تو! آقا اومدم در خونت، اومدم در بزنم تا در رو به روم باز کنی، اومدم بشینم جلو در خونه ات، تا تحفه ای بذاری توی دستام و راهیم کنی! آقای مظلوم ما، آقای مهربون ما، یا امام حسن مجتبی (ع) نگاهی حقیرانه بهم بکن و حاجت قلبیم رو بده!
و تنها او فرمان میدهد که موجود باش و بی درنگ موجود میشود.
خدایا!
منتظر فرمانت هستم.
امام حسن خیلی حاجت میدن من بیست و هشت صفر ازش چیزی خواستم یه چیز غیرممکن ولی خداشاهده اول دی حاجت روا شدم منم هستم فقط باید کی بخونیم اخه احتمال داره پریود بشم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
مامان ارنیکاآنلاین پست ها : 1032عضویت:1394/3/18 1394/10/8 - 1:18 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] اره به خدا.دخترخالم پارسال یه مشکل بزرگداشت نذر امام حسن کرد .میگفت همه نذر امام حسین میکنن امام حسن غریبه. نذرش سریع اداشد.
فردا آره خوبه تعطیلات هم هست میتونم بخونم ولی شرایطش رو بگو بهم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2714
نماز میخونم و بعدش دعا و بعد سوره الرحمن رو میخونم و بعد هم دعا؟
مهسانه فقط برای بچه دار شدن هست آخه من بابت بچه دار شدن نمیخواستم
اره عزیزم پا گذاشتی تو تاپیک اهل بیت برای امام حسن قدم برداشتی خدا خیرت بده صلوات خاص امام حسنم بخون
2706