2726
عنوان

صندلی ماشین برای پسر 8ماهه

11 بازدید | 15 پست
سلام دوستان خوبید برا پسرم صندلی ماشین گرفتم یکم غرغر میکنه توش گاهی محل نمیدم خودش توش میخوابه ولی گاهیم از بس با شدت گریه میکنه جیگرم کباب میشه و بغلش میکنم نمیدونم شوهرم میگه زوده اینقد بهش فشار نیار که حتما بشینه بعدا خودش میشینه ولی من میترسم بد عادت بشه و نشینه دیگه شماها نی نی هاتون از کی راحت نشستن تو صندلی؟میمونن قشنگ تو صندلیشون؟
دنیا تویی...تاابد به ساز دنیایم می رقصم؛مسیحا پسرک بهاری من،همیشه بخند♥♡♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم من 2 سالگی برا دخترم گرفتم البته زودتر بایستی میگرفتیم.ولی راحت توش میشینه.فقط داخل جاده که میریم اجازه میده کمربندشو ببندیم اونم اولش مال ماهارو چک میکنه بعد.برا بچه شما هم فک کنم هنوز زوده یه کم.
خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
من بیشتربرا مسافرت میخام بشینه چون راهمون دوره و اینکه وقتایی که خودم پشت فرمونم خیلی برام مهمه که بدون نق و گریه بشینه کلا میخام بدونم بچه ها از چه سنی راحت صندلی رو قبول میکنن اخه میگن تو این سن خیلی به مادر وابسته ن واسه همین غر غر میکنن و همش بغل میخان
رونیا جون پس نظر شمام مث شوهرمه شوهرمم میگه بهش فشار میارم میگه این بچه هنوز خیلی نمیفهمه به زور مجبورش نکن ولی من گاهی زورکی میشونمش و برش نمیدارم
عزیزم دختر من الان 3 سالشه ولی گاهی دوس داره بیاد بغلم.منم زیاد سخت نمیگیرم .مثلا باهم که بیرون میریم از اول میگه من رو صندلی نمیشینم میام پیش خودت.داخل شهر هم که جای ترس نیست.
خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
خوب چکارایی میکنین که عادت میکنن؟مثلا وقنی غر میزنه یا گریه من باید چیکار کنم برش دارم یا نه؟از طرفی میگم بد عادت میشه از طرفیم گاهی اینقد بدجور گریه میکنه که دلم کباب میشه باباشم هی غر میزنه میگه من طاقت گریه هاش ندارم تورو خدا جان من برش دار
دماوند جون از کی به نظرت زمان مناسبشه خودمم اصلا دلم نمیخواد سخت بگیرم بهش ولی چون اکثرا خودم پشت فرمونم یه جورایی مجبورم هستم بشونمش چون وقتی شوهرم نیست که دیگه نمیتونم ازادانه تو ماشین بشینه باید حتما تو صندلی خودش بشینه
2706