2726
عنوان

ونتریکولومگالی،کمککککککککککککک

17854 بازدید | 149 پست
توی هفته 29 رفتم سونووبهم گفتن که جنین دچار گشادی یکطرفه بطن مغز هست یعنی ونتریکولکمگالی خفیف تا متوسط،ممکنه تا زمان زایمان کم یا زیاد یا ثابتبشه،دکتر میگه خیلی از موارو هم بعد از تولد از بین میره،خیلی نگرانم،دارم دق میکنم،تورو خدا اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه،برای دوهفته دیگه بهم گفته برم سونو
سونوتو تکرار کن دوست منم یه مشکل از این دست تو سونو مشخص شد دوباره سونو کرد مشکلی نبود
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
همون روز یه جای دیگه هم رفتم هینو گفت ،فقط اینکه دکتر گفت ممکنه کم بشه تا زمان تولد،واینکه درصد زیادیش هم بعد از تولد از بین میره،خداکنه مال منم همینطوری باشه،ای خدا خودت رحم کن ن ن ن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام شما اندازه بطن ها کم شد؟

سلام عزیزم اره همین امروز از سونو اومدم اندازه 6 بود و بچه سالم فقط اینو بهت بگم تروخدا مثل من نباش 3 ماه از بهترین روزهای بارداریمو بخاطر 4 تا دکتر که بلد نبودن اندازه درست بگیرن حروم شد دکترهایی که خیلیم ادعاشون میشد و خیلیم مریض داشتن ولی خداروشکر الان نرماله همه چی و خوب 

سلام عزیزم اره همین امروز از سونو اومدم اندازه 6 بود و بچه سالم فقط اینو بهت بگم تروخدا مثل من نباش ...

وای خدا روشکر عزیزم.ب من 10گفتن.ب نظرت چی میشه؟ام ار ای هم دادم ک نتیجش هنوز نیمده

خدایا شکرت....
2706