2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تازه این که خوبه! یتو یه تاپیکی خوندم که بند ببندین به سیر وارد واژن کنید اگه از دهنتون بوی سیر اومد باردار نیستی اگه نیومد بارداری! !! یعنی در اینننننن حددددد..........
حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
وااای خیلی خنده داره این کارا آدم رو یاد قرون وسطی میندازه تو این عصر مدرن سیر تو واژنشون میکنن هم خنده داره و هم تاسف بار!!!آخه سادگی تا چه اندازه؟!
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
یه سری که به بی بی جچک کلا هیچ اعتقادی ندارن حتی دوهفته بعد از تاریخ پریود یه سری هم به خود پریود هم اعتقاد ندارن یعنی پریود هم میشن باز میگن احتمالش هست حامله باشم؟! آخه چرا!
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
حتماشماها انتظاربچه نکشیدین که اینطورچیزا رو میگین.منم سه ساله منتظرم ازبس خسته شدم هرماه حتی اگه پریودم بشم بازم دوس ندارم قبول کنم که باردارنیستم.پس خواهشا اینجورآدما رو مسخره نکنین. البته منم با این روشای سیر و وایتکس کاملا مخالفم
خدایا شکرت  
سلام من یک هفته بعد از پری رابطه محافظ نشده داشتم وروز بعد از رابطه خستگی شدید وحالت تهوع واستفراع داشتم واستفراغ هم کردم بعد از آن یکی دوروزه گذشت ومن لکه بینی پیدا کردم مقداری خون ابکی وبعدشم دوروز بعد لکه ها قهوه ای روشن وتیره داشتم والانه هم سه چهار روزه لکه قهوه ای رنگ دارم رنگش روشنه البته خستگی را تقریبا همیشه دارم والان شکمم گاهی تیر مکشه کسی است بگه من چرا اینطور م
2706