2726
*** بسم الله الرحمن الرحیم

Klik hier voor meer gratis plaatjes

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ

وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ

خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ

إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ؛[ من لا یحضره الفقیه، ج‏3، ص 474]

پروردگارا، مرا تنها مگذار و تو بهترین ارث برنده هستى، از نزد خودت یاورى براى من قرار ده که در زندگیم از من سود برد و پس از مرگم بر من استغفار کند، و او را فرزندى سالم بر من قرار ده، و شیطان را در او سهم و نقشى نباشد. خداوندا، من بسوى تو توبه نموده و بخشش تو را مى‏طلبم، تو بخشنده و مهربانى». 1983 تاپیک ویدا دعا

Klik hier voor meer gratis plaatjesKlik hier voor meer gratis plaatjesKlik hier voor meer gratis plaatjes

Klik hier voor meer gratis plaatjes

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=43147&T=لیست_جامع_غذای_نینی_نته_&PageNumber=1 غذای بچه

اسم .......سن....چندسال ازدواج........چندماه اقدام........موعد بی بی چک

سلی ........29 ..... یک سال ...........اولین ماه اقدام..... دائم الابی بی

الی .........28.......سه و نیم سال.......دائم الاقدام .......... موعد الله و اعلم.

هانیه ........27 .........یک سال ..........ماه دوم ......... 29 آذر

ماریچی....27...... .......دو سال ...............ماه دوم ..............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هانی ......39.......یازده سال ........... ماه دوم.... ....26 آذر

نسیم......20 ...... یک سال.............. ماه سوم ........... ...30 آذر

هلیونا.......26.... دوسال و هفت ماه..........ماه دوم ................اواسط..آذر

مهسانه....25.........5 سال ................... دو سال .................... 30 دی

مامان ارنیکا..32..... سه سال.............. یک سال ...............9 دی

...

مامان ماهک..25..... ده سال.............. ماه اول.............. 11 دی

پرنیان.........29 ....... دو سال...............13 ماه........ 16 دی

مهربان.......29.........سه سال ...........دو ماه .............. 5 دی

مهلا........28 ..... سه و نیم سال........چهارماه...............15دی

سارا.......25....... دو و نیم سال.......... دوماه ................؟؟؟؟

عسل.....25....... یک و نیم سال........ ..دوماه .................27 دی

جانان.......23 ...... هفت ماه.................. سه ماه............. 4 دی

سانازی...22 ........دوسال .....................ماه دوم ................. ۲۵آذر

نسیم اینجوری.26 ....9 ماه.....................اقدام نرفته.............؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مامی تربچه....30...6 سال .....5 دی.
br>25.......daryaساله ساله.....7سال ازدواج... 1ونیم سال اقدام ...فرزند دوم

خدایا شکرتدقاصدک جون مامان شد ...اذر 95 خدایا شکرت فریماه جون مامان شد....دیماه 95 ...
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برامنم دعا کنید تورو خدا
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
2728

کد بارش گل در وبلاگ

مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
2706