2726
توی تابستون که بچه ها تعطیلند چکار باید کرد؟ فوقش تا ظهر کلاس تابستونه برن بعدش تنها بیان خونه ناهار بخورن؟ یا همون دوران مدرسه بعد ازینکه تعطیل میشن ساعت 1-1.5 .. بعد تا عصر که مامانشون برگرده باید چکار کرد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی مدارس غیر انتفاعی بعد از زمان مدرسه بچه ها رو نگه میدارند،مثل مهد و تابستون هم ادامه داره برنامه هاشون مثلا مدرسه پسرم تا 2 هست و برای کسانی که بخوان تا 5
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
یک سری از مهد ها هم هستن که بعد از ساعت مدرسه بچه ها رو نگه میدارن فکر کنم تا کلاس سوم یا چهارم ، دقیقش رو باید بپرسی، مهد بچه های من این کار رو میکنه، بعدش هم که دیگه 10 ساله میشن و می تونن توی خونه بمونن که البته بازم بهتره یه طوری روشون نظارت یه بزرگتر باشه . امیدوارم راه حل خوبی پیدا کنین و نگرانیتون برطرف بشه عزیزم.
به گذشته نگاه نکن و نگو چرا؟ به آینده نگاه کن و بگو چرا که نه؟
پسر من خونه میمونه تنها تا ساعت 10 و 11 خوابه بعد هم تلویزون میبینه یه چیزی میخوره تا من بیام کاری هم که داشته باشه زنگ میزنه
هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی