2410
2553
عنوان

ماندن در خانه یا برگشت به کار

49 بازدید | 13 پست
سلام خانمهایی که شاغل بودند و بعد از به دنیا اومدنمون نی نی نرفتید سرکار میشه بگید الان راضی هستید یا پشیمون
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
دخترم16 ماهشه هنوز زوده رفتن تا 3 سالگی شاید نرم دخترم بیشتر به وجودم نیاز داره و البته نیاز مالی هم داریم ولی دخترم مهمتره
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خانومی رو میشناسم که شدیدا از نرفتن سرکار پشیمونم و تنها چیزی که تو دلش مونده اینه
مگه میشه زندگی منو بهم ریخته افریده باشه خدای دانه های انار من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد اندکی صبر سحر نزدیک است فقط خدا
2714
مرررررسی از اینکه جوابمو دادید آخه کار من دولتی امکانش نیست تا 3 سالگیش بمونم خونه
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
دیگه هرکی یه عقیده ای دارد ولی مامان من میگه هرچی به بچه برسی از هرلحاظ پشیمونی نداره مخصوصا که بچه ها سالای اول بیشتر به حضور مادر احتیاج دارن افرین مامانت درست میگه من یه استاد روانشناس داشتم میگفت 2سال اول زندگی بچه خیلی مهمه. شخصیتش توهمین دوسال شکل میگیره که تو سال های اینده موثره
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
خاله میتی جان. تا 9 ماه که میتونی مرخصی بگیری؟ من خودم فوق دیپلم دارم میخواستم ادامه تحصیل بدم اما گفتم بچه مهمتره. اول دخترم دوسالشو تموم کنه بعد اون ادامه میدمن. اگه بعداز2سال هم بخوایی بزاری پیش کسی اشکال نداره به بچه استرس وارد نمیشه. قبولم شدم اما نرفتم ایشالله که شماهم مشکلت خل شه.
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1