2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه سرش از شامپو موستلا واسه بدنشم شامپو بدن فیروز میزنه همسرم. موستلاش سرو بدنه ولی چون روی بدن خیلی کف نمیکنه همسرم دوس نداره میگه بچه تمیز نمیشه.
 از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2728
همه محصولات فیروز ولی شامپئو سرش خیلی بده توی وان ...دو بار شاچپو یه بار هم شامپو بدن دخترم 16 ماهشه خسته میشه میاد بیرون خودش خخخخخخخخ
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
عزیزم میشه تلفظ موستلا رو بنویسی ممنون
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
من اول میذارم توی وان یکم بازی کنه و با شامپو بدن میشورمش.چون دکترش تاکید کرده که به خاطر عفونت ادراری که معمولا دختربچه ها میگیرن اصلا با صابون نشورم.بعد میذارم روی پام و سرش شامپو میزنم و از بالا آب میریزم که توی صورتش نریزه.حتما هم لاید یه اسباب بازی بدم بهش که بخوابه روی پام خانما خوشبحالتون شوهر من اصلا بلد نیست که تنهایی دخترم و حموم کنه ولی همیشه با هم حمومش میکنیم