2752
2734
سلام به دوستان عزیزم من 8 ماهه زایمان کردم تو بارداری 23 کیلو اضافه کردم تا الان 13 کیلو کم کردم 10 کیلوش مونده با اینکه شیر هم میدم اما کاهش وزنم روند کندی داده تصمیم گرفتم از رژیم دکتر کرمانی استفاده کنم میخواستم نظر شما رو هم بدونم چون با توجه به اینکه شاغلم و نمیتونم ورزش کنم و شاید وقت کافی برای تهیه غذای رژیمی ندارم میخوام بدونم جواب میده آخه بعضیا میگن سخته گرسنگی عصبیت میکنه و ... در ضمن تقریبأ 200 هزار تومن هم هزینه رژیم 3 ماهشه بنظرتون رژیم رو بگیرم ارزش داره یا بگذارم بچم بزرگتر بشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه رژیم رو بیخیال شو بچه ات کوچیکه من دخترم 16 ماهش بود از فرشچی گرفتم حالا زیاد هم رعایت نکردم ولی شیرم کم شد صورتم لاغر شد به نظر من ورزش رو شروع کن پیاده روی پیلاتس ویوگا اینا عالین. خودت هم فقط دو سه قاشق از غذات رو کم کن سریع کم میکنی من الان 59 کیلوم
سلام,میشه برای شادی روح پدرم دعاکنید و یه فاتحه براش بخونید خداهمه رفتگان رو بیامرزه,امین و اینکه شروع کردم واسه درس خوندن برا ارشد...دعا کنید اراده ام قوی تر بشه و سال بعد به هدفم برسم. ان شاالله ممنونم
2706