2726
لطفا کمکم کنین تنهام مامانم اینا نیستن تو شهری ک زندگی میکنم.غریبم.باید اجبارا ببرمش مهد برای اینکه میخام برم سرکار.چی ببرم؟چیکار کنم تو مهدش مربیاش هواشو داشته باشن؟
ان شالله همگی موقع مرگ ارامش داشته باشیم. و با روح شاد بریم اون دنیا🥰😍
آخی میدونم خیلی سخته، لوازم شخصیش، مثل پوشک و اینا، خشک کن، پنبه، و خوراکی ها که میخوره، بهشون تاکید کن که بعد از تعویض درست بشورنش، خشک کنن، کرم بزنن، شیرش سر وقت باشه و...،خودتم سعی کن روزای اول سر زده بری مهد و سر و گوش آب بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مهدی که من دخترم رو می برم یه دست لباس اضافی و پیش بند دادم همیشه تو مهد میمونه و اگه لباسش کثیف بشه می فرستنده باهاش خونه تا دوباره یه دست لباس اضافی بدم.یه بسته پوشک یه بسته دستمال مرطوب کرم سوختگی پا صبحانه و خوراکی های میان وعده و غذا اگه مهد نمی ده یا با چیزی که مد نظرتان متفاوته.حتما هم با مدیر مهد صحبت کن و چند روز اول باهاش باش و به تدریج ساعت موندنت رو کم و ساعات تو مهد موندنت رو زیاد کن یه دفعه جداشدن درست نیست.مثلا اگه از اسفند می خوای مهد رو شروع کنه از بهمن روز اول روزی یه ساعت باهم برید مهد و با هم بیان روز دوم ث ساعت ولی یکم ازش فاصله بگیر تا به مربی و بچه ها عادت کنه.
و بتدریج جدا شود ازش .هر روز هم موقع جدا شدنش صبح حال براش توضیح بده اومدیم مهد پیش دوستات و مربی تیم بازی کنی مامانی زود میاد دنبالت ببوس و خداحافظی کن.درسته کوچیده ولی کم کم مفهوم گفته هاتو می فهمه.از به هیچ وجه با قایم موشک بازی ازش جدا نشو