2733
2734
سلام. پسرم ۲۵روزشه از روز ۱۵تولدش,متوجه نفخ شدیدش شدیدم بردیم دکتر کولیکز و پدی لاکت داد که تاثیری نداشت بعد دوباره بردیم دکتر دکترگریپ واتر داد که اونم تاثیری نداره عرق,نعنا هم امتحان کردم با جوشانده رازیانه و زیره هیچکدام اصلا خوبش نمی کنن از طرف دیگه بچم شیر می خوره با اینکه به سختی,آروغشو در میارم اما انگار همش تو گلوشه هی میاد بالا و پایین و اذیتش می گنه اینم بگم بچم با اینکه نفخ شدید داره اما روزی,۶_۷بار شکمشم کار می کنه دیگه نمیدونم چکار گنم کم اوردم خیلی داغونم تو رو بخدا اگه می تونین کمکم کنین ثواب داره واقعا هم بچم هم خودم داریم زجر می کشیم
خدایا شکرت 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین پسرمنم همینجور بود بردمش دکتر هر چی داروبود اثرنکرد مدام گریه میکرد..سعی نکن دنبال داروباشی ببینچه جوری میشه ارومش کنی...دکتربه من گفت به یه صداعادتش بده که باهاش احساس ارانش کنه مثلن صدای سشوار به خاطرشباههت به صداهای رحم مادر کولیک نوزادانو کم میکنه...من امتحان کردم ونوزادم باصدای سشوار به خواب میرفت شمام امتحان کن
2728
2738
سلام. دخترمن 2.5 ماهشه. ماهم همین مشکل رو داشتیم دکتر گفت حتما تا 4ماهگی پدی لاکت رو بخوره.گریپ واترهم بد نبود .سونو بردیم گفتن رفلاکس نداره ولی به خاطر استفراغ شدیدش رانیتیدین داد که 3روزه میخوره تاثیری نداره
خدایا شکرت😍
بچه های کولیکی همینطورن خواهرزاده منم5ماهشه همینجوره ولی نسبت بقبل بهتره باصداسشوارشیرمیخوره توصداجاروبرقی راهم امتحان کن براش
خداجون مواظب نی نی تودلم باش.اللهم صل علی محمدوآل محمد