2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم خیلی از دوتاش میترسیدم سپردم دست خدا توکل کردم به خودش درد طبیعی کشیدم ولی سزارین شدم خیلی هم عالی بود بهترین روزم بود همیشه به خوشی یاد میکنم ازش اصلا نترس عزیزم
خدایا شکرت بخاطر همه چی...
من خودم ثبل یه امپول یا سرم میخواستم بزنم گریه میکردم باید حتما بابا مامانم میومدن.ولی اون روز صبح نمازمو خوندم و توکلت علی الله گفتمو رفتم بیمارستان.خدا اون روز بهت شجاعت میده خودتم دلت میخواد زودتر نی نیت به دنیا بیاد
وقتی بهم فشار عصبی وارد میشه کمرم درد میگیره شکمم قل قل میکنه(جمله معروف پسرم وقتی شبا گشنه اش میشه)
بارداری اولم هفته 41بیمارستان بستری شدم .نظرم فقط رو طبیعی بود دو روز اونجا بودم کلی خانوم اومدن بچه هاشون بدنیا اومد و رفتن به خودم دلداری میدادم من ظهر بچم دنیا اومده.شب به دنیا میاد ولی نه دردی داشتم نه چیزی اونقد آمپول فشار و سرم بهم زدن وحشتناک ورم کرده بودم..اخرش دکتر اومد معاینه کرد گفت لگنت تنگه بریم واسه سز..وقتی بهوش اومدم فکر میکردم درد طبیعی گرفتم میخوام زایمان کنم
💑=👧👧🧒
عزیزم ترس شما بیشتر بخاطر اینه که از زایمان برای خودت یک چیز هولناک ساختی.به هر چیزی هر جوریکه فکر کنی همونطور به نظر میاد.والله بچه 15ساله زایمان طبیعی میکنه هیچ عین خیالشم نبست.مگه مادرهای ما چطور بودن.الان با اینهمه پیشرفت علم از چی میترسی.زمان قدیم که فقط یک ماما بود که اونم خیلی ها پیدا نمیکردن..به سختی دنبال ماما بودن.ولی کسی نمیگفت میترسه.چون چیز عادی بود.الانم شما به این فکر کن کوچولوی نازت و زودتر ببینی
یک صلوات میفرستی؟
خدایی درد هست برای هر دو زایمان و استرس اتاق عمل اما من سزارین بودم و همه چی عالی بود اولش درد داشت اما بعدش اصلا با مسکن هیچ اتفاقی انگار نیفتاده منم سه هفته دیگه به زایمانم مونده
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!
2706