2737
2739
کیانا جون خیلی ممنونم از راهنماییت آخه من میخوام طبیعی زایمان کنم تو اونجاهم دیدم کلاسهای آمادگی هست پس کجا برم ؟؟برم ٢٩بهمن؟؟انگاری اونجا هم از اون کلاسا هست؟؟یا شما اطلاع دارید تو بیمارستان خصوصی هست یا نه
خدای مهربونم شکرت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم 1سقط تو ماه 4داشتم درمونده شدم دیگه خواهشا اگه کسی میدونه 1دکتر خوبم واسه من معرفی کنین
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........
منم بعد عید میرم اقدام همه آزمایشارم دادم هیچیم نبود اما نمیدونم که چرا یهویی قلبش واستاد
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........
2728
Anneجون ناراحت نباش حتما صلاح بوده که اینطوری شده
خانم عبداللهی و آقای حافظ قرآن وخانم دکتر صفا وخ سیاح ملی و..اینا خوبن فکر کنم تو هم تعریفشو شنیدی اما من دکتری میخوام طبیعی نی نی مو بیاره وهم اینکه سرش شلوغ نباشه سه نفر سه نفر ویزیت نکنه
در ضمن خانم دکتر فرح جدیان هم تعریفشو شنیدم�
خدای مهربونم شکرت....
دکتر سیاح ملی رو بیخیال شین شدیدا پولکیه تو اولین ویزیت میپرسه شوهرت چیکارست که راحتر تیغ بزنه
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
واسه زایمان طبیعی هم دکتر ناظم پور خوبه
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
دکتر من آقای دکتر امیری بود که من به خاطر شهرتش در مورد جراحی پیش اون رفتم و انصافا جراحی خوبی داشتم و راضی بودم.
در مورد درمان نابلروری هم تو فامیل ما یه خانوم ٥٠ساله بعد از ٣٥سال بچه دار شد و الان دخترش ٥سالشه و تحت نظر دکتر حافظ قران باردار شد.
من کلا معتقدم که دکترا هم مثل خود ما آدمن و جایز الخطا پس توکل کنید به خدا و بعدش دست به دامن بنده خدا بشید.
2738
وای ی ی Torreh اصلا بیمارستان الزهرا نه ه ه هه ه ! میدونی چقدر زن اونجا به خاطر کم کاری مسئولین مردن ؟؟؟ به زور میگن طبیعی زایمان کن .اونروز یه زن اونجا از بس زور میزد ایست قلبی کرد فوت شد! مشکل قلبی داشت گفته بود ولی اونجا قبول نکرده بودن گفتن حتما باید طبیعی بشه ! من اگه حامله بشم حتی بخوام طبیعی زایمان کنم اونجا نمیرم!
این دکتر امیری مرده ؟ مطبش کجاست ؟ اونم 3نفر 3نفر ویزیت میکنه مثل خانوم عبداللهی ؟ اگه دکتر خوب واسه طبیعی هم سراغ دارین که موقع زابمان بالا سر آدم باشه و اونجا رو فوری تیغ نزنه و با ارامش بچه رو دنیا بیاره به منم بگین
دکتر امیری مرده مطبش روبه روی بیمارستان شمس هستش
کمتر دکتری پیدا میشه که تک تک مریضا رو ویزیت کنه دکترایی که کارشون خوبه بطبع مریضاشم زیاده بخواد تک تک ویزیت کنه باید شبانه روزی تو مطب باشن
واسه زایمان طبیعی بیشتر بچه های همین سایت میرن پیش دکتر ناظم پور خیلیم راضین ازش
بچه ها سلام خانم دکتر ناظم پور تو کدوم بیمارستان میشه مطبش بچه ها نوشتن گلگشت انگاری بیمارستانش کجاست،؟؟
نظرتون چیه واسه زایمان طبیعی فقط کلاساش برم الزهرا؟؟؟
خدای مهربونم شکرت....
بچه ها کاربری به نام عجول تاپیکی زده که از بقیه درخواست کمک کرده ،پسر 15 ماهه اش بیماری نقص ایمنی مادرزادی داره که خیلی خطرناک و کشنده است، برای زنده موندنش باید عمل پیوند مغز استخوان بشه که خرجش در بهترین حالت 50 میلیون هست، ادرس و شماره تلفن بیمارستان و دکترش رو هم داده به علاوه شماره خودش ، بچه ها با بیمارستان تماس گرفتن که اونا هم وجود بیماری به این نام رو تایید کردن، اقای زاهد هم تاپیکشون رو سنجاق کردن که بقیه ببینن و کمک کنن، بعضی از دوستان هم قراره با چند تا از خیریه ها هماهنگ کنن
تا الان حدود 5 تومن جمع شده
زهرا خانم بوشهری هستن و قرار بود با ابولفضل کوچولو برای معالجه بره تهران که متاسفانه پسر کوچولوش دچار اسهال خونی میشه و الان بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر بستریه
هر کس هر چقدر که در توانش هست دریغ نکنه خواهشا میتونید از امضاتون شروع کنید ، ادرس کمپین حامیان ابولفضل و شماره کارت مادرش تو امضام هست،
اینم ادرس تاپیک زهرا خانم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=35
یاسمین زینبم 💗 محمدحسینم 💕 عاشقتونم💋بچه های قشنگمممممم...خدایاشکرت
2706