2410
2553
والا من خدا رو شکر مشکل خاصی نداشتم و از ته قلبم دعات میکنم باردار بشی.اما اونجا تو مطب چند نفر بودن که میگفتن خیلی جاها رفتن و این خیلی راهنمایی خوبی کرده و کاملا راه رو نشون داده...باز من شمارشو دارم خواستی بهت میدم نمیدونم احساس میکنم خیلی خوبه......حسم اینو میگه....
خدایا خودت کمک کن و هیچ منتظری رو نا امید نکن.....آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
به نظرم تشخیصاش حرف نداره،دکترخوبیه،تادردت رو کشف نکنه بیخودی دارو نمیده
ربنا هب لنا من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین 😭😭😭😭😭
وندا جون جنس ایرانی بخوای طرف های بازار پشت ایستگاه های اتوبوس چند تا مغازه خوب هست قیمت هاش مناسبه.توی جنس های ایرانی مارک کوشا از همه بهتره.یه خورده موقع شستن رنگ پس میده ولی جنسش خوبه خراب نمیشه. اگه جنس ترک میخوای بری جلفا خرید کنی قیمت هاش نصف اینجاس مخصوصا من از یه مغازه تو پاساژ ستار خان یه دست لباس 10 تیکه گرفتم جنسش عالی بود.مارکش imaj timeهستش.قیمتش نصف قیمت تبریزه برا بقیه وسایلش مثل تخت و اینجور چیزا من کارای سلطان کوچولو و آپادانا رو دوست دارم چهارراه 17 شهریور
2714
دلارام جان من آنومالی رو یه بار رفتم ولی به دلم ننشسته با خودم درگیرم که یه جای خوب برم .چون دی دیر وقت میده میخواستم برم نوین .چون بابالو چند سال پیش مشکل بچه ی دوستمو نفهمیده بود اونجا نمیرم .
اگه نگرانی چرا توکل نمیکنی ...اگه توکل کردی چرا نگرانی؟!!
سلام بچه ها خوبید ؟؟؟؟؟ وندا جون درسته کارای سلطان کوچولو و آپادانا شیک و خوشگله ولی قیمت خون باباشون رو میذارن روش . من ۱۷ شهریورهم رفتم ابوریحانم رفتم قره آغاج هم رفتم بین همه اینا قیمتهای قره آغاج منصفانه بود ولی دوسه روز بعد یه آگهی تو دیوار دیدم که بهش زنگ زدم (نوشته بود از کارگاه به خانه ) قرار گذاشتیم رفتیم مدلی که دوست داشتیم رو سفارش دادیم نصف قیمت قره آغاج . اگه خواستی آدرسش و شمارشونو بهت میدم توی سردری بود
هستی خانم ،شما از کی میری پیش سیاح ملی نتیجه دیدید ازشون؟ بیشتر مریض هاش در چه موردی می یان به نتیجه رسیدند؟؟من چند بار وقت گرفتم نرفتم اما این ماه تحقیق می کنم خوب باشه برم من که همه پزشکها را رفتم از کسی به نتیجه بخصوص نرسیدم دکتر مرد سمرقندی و خواجه نصیرهم شنیدم می گفتند خوبه باز مردد هستم .
دل های بزرگ و احساس های بلند،عشق های زیبا و پر شکوه می افرینند.
سلماجان من نزدیکه 2ساله میرم،البته وسط قطع کردم که کاش قطع نمیکردم،بیشتر رو مسائل زنان و نازایی هس تازایمان.
ربنا هب لنا من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین 😭😭😭😭😭
سلما جون یه بار تو برنامه تلویزیونی میگفتن که عمل برای فیبرومهای بزرگ و خصوصا اونایی که داخل رحم هستن و جاشون بده عالیه و روش آمبولیزاسیون رو میگفت خوبه... به نظرمن حاملگی با فیبروم بزرگ ریسک داره تو زحمت بارداری رو میکشی لااقل نذار که دلهره داشته باشی... دکتر امیری عملهاش عالیه یه خانوم تو مطب دکترم نشسته بود و تعریف میکرد که مامانمو عمل کرد وبخیه هاش رو خودش میزنه نمیده به نرس، شمابرای مشورت پیش اون وسیاح ملی برو این وسط وقت رو از دست میدی انشاا...که خیره ونگران نباش
تانریم امودوم سنه باغلیدی...
2706