2726
انشااا .... همه ی منتظرا بزودی مامان میشن. من پیش امیری رفتم خوشم نیومد. خیلی افاده ای بود خودشم آدم مشکلش رو به یه خانوم راحتتره میتونه بگه تا آقا... اکثر دکترامون خوبن. توکل بخدا بگین و اگه دکتری تو دلتون نشست پیش اون برین 9 ماه قراره تحت کنترلش باشین
تانریم امودوم سنه باغلیدی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فه فر جان سونوگرافی دی بهترین مرکز عکس رنگیه
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
سلام پریسا جون بله عزیزم گونال برا دور ناف ستروتاید برا بازو و منوگون برا غضلانی
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
عزیزم دور زکریا رو خط بکش از شهریار خبر ندارم چجوریه
2706