2737
2734
چیچک جان چند تا سوال خصوصی ازت داشتم من که نمیتونم شمارو به عنوان دوستی ادد کنم اگه شما میتونید اینکارو بکنید تا تو تایپیک خصوصی پیام بزارم
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است /// گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود خدایا همه امیدم تو هستی.توکل بخدا
نینا جون دکترت رو انتخاب کردی؟ پیش کی میخوای بری؟ من که نمیدونم الان هفته ی چند هستم اصولا اولین ویزیت کی بهتره باشه؟
بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ لا حَوْلَ وَلا قُوَّةَ اِلاّ بِاللَّهِ الْعَلِىِّ الْعَظیمِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهدیه جان پذیرش دوستی رو زدم. فکر کنم براتون پیام اومده حالا شما باید قبول کنین. تا این حد بلد بودم
بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ لا حَوْلَ وَلا قُوَّةَ اِلاّ بِاللَّهِ الْعَلِىِّ الْعَظیمِ
2728
سلام نینا تبریک می کم به سلامتی انشاءاله اینبار سالم بمونه بیاد بغلتون . قرص آیپرین می خوری در باردار ی شاید هپارین تزریق کنند برات دکتر تقوی رفتی ؟ یا هنوز وقت ویزیت نشده ؟/ به من هم گفت غلظت خون دارم آسپرین بخورم و اسید فولیک 5 و باردار شدم برم مطبش من هم دارم می خورم و داروهای تقویتی مصرف می کنم تا خدا چی بخواد. با این فیبروم بزرگ بتونم باردار بشم تا آهر بمونه امیدمون به خداست.
دل های بزرگ و احساس های بلند،عشق های زیبا و پر شکوه می افرینند.
سلام فاطمه خوبی به نظر من برای روحیت و کم کاری تخمدان بری دکتر هومیوپاتی چند جلسه برو این همه خرج کردی اینم روش دکتر ناهیدی آذر من می شناسم ولی می تونی باز بگردی پیدا کنی دکتر بهتر خوب رفتنش ضرر نداره .
دکتر طب سنتی سید محمد باقر فضل جو خوب هستند من خودم رفتم نتیجه داد ولی ادامشو ندادم خواستی برو ویزیت کنه خوب هستش
2738
سلما جان یک سال تمام هومیوپاتی رفتم اتفاقا دکترم ناهیدی آذر بود رفته حالم بدتر شد دیگه نرفتم یک سال خیلی هزینه کردم و وقت گذاشتم ولی اینم نتیجه نداد میبینید من همه راهها را رفتم شاید خواست خدا اینه که خوب نشم
خدایا آسانی هایت را نصیبم کن
سلام سلما جان خوبی عزیز م چه خبر اقدام رفتی
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
سلام. ممنونم بخاطر تبریکاتو امید وارمگبه زودی برا تک تکتکو تبریز بگم . چیچک جون من قبلا فریدون قمری میرفتم خیلیم راضی بودم دررمورد موضوعی توافق نظر نداشتیم من دکترمو عوض کردم الان تحت نظر سیمین تقوی هستم خانومه خوبیه و ماما هاشم خیلی مودب بودن به سوالامونم جواب میدادن دکترم همچنین . سلما جون اره چون حامله شدم از وقت ویزیتم زودتر رفتم با هزار مصیبت رفتم تو .برا من هم اسپرین و فولیک 5 میلی و همچنین امپولی بنام پی دی کسان نوشت برا مشکل انعقادیم .هر روز میزنم ساعت 9 صبح.
2706