2737
2734
من میرم دکتر رقیه بهجتی
تو ساختمان آزادی نرسیده به گلگشت
تو محلاتی و نور و نجات و شهریار عمل میکنه
از مریض های محلاتی هم پول نمیگیره
دکتر خوبیه
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟
خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آیتک جان واسه سقطهای مکرر دکتر سیمین تقوی‏ معروفه آدرسش باغشمال ساختمان قائم
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
دکتر امیری هم عالیه
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
سلام دوستانی که از یک تا چند ماه و شایدم ساله که منتظرید مادر بشید بیایید دست به دامن عزیزترین

عزیزان خدا بشیم و از 5 تن آل عبا معجزه بخواهیم....

می خواهیم 40 حدیث کسا بخونیم به نیت مادر شدنمون هر کسی بیاد اسمشو به لیست اضافه کنه و

فقط یک حدیث کسا رو فردا بخونه وقتی 40 تا کامل شد دور بعد رو شروع می کنیم.

یادتون باشه خود پیامبر فرمودن اگر جمعی از شیعیان ما این حدیث رو بخونند و بین اونا غمگین و دردمندو

حاجتمندی باشه خداوند درد و غم و حاجتش رو برآورده می کنه و قسم به خود خدا خوردن....

پس با اعتقاد کامل به صدق کلام رسول مهر و رحمت بگو بسم الله و نیت کن که انشاا... سال 93 رو با

نی نی بگذرونی
.
.
.
اسم......................سن ....................چند ماه اقدام............................ (انشاالله تاریخ خبر بارداری)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=690406&PageNumber=1227
خدایا شکرت سلامتیم ، این بزرگترین و بهترین نعمت توست که به ما دادی خودت همسرم و بچه هام و خودم رو سالم نگهدار
ماری و گلسا جون ازتون ممنونم که جوابمو دادید .
سقط اولم دکتر سعیدکاری بود و سقط دوم دکتر سیمین تقوی .
اینقدر دکتر عوض کردم خسته شدم الان برای سومین بار باردارم ولی نمیدونم چیکار کنم

2738
سلام.من تبریزیم.یه بار سقط داشتم و بعد 4 ماه دوباره باردار شدم والان دخترم دو سالشه.من تو 4 ماهگیم رفتم پیش خانم اناهیتا ناظم پور.خیلی دکتر خوبیه من که عاشقشم و هر چند بار بچه دار شم میرم پیش اون.
مطبش تو گلباد ساختمان امین طبقه اوله.
قبول انواع سفارشات نمدی اینستاگرام namadestantabassom وبلاگnamadstan.blogfa.com
آیتک جان شما آزمایشات قبل بارداری رو رفتین ؟ علت سقطت چی هستش ؟ زن داداشه منم دوتا بارداری اولش جنین به 40روز میرسید بعد دیگه قلبش نمیزد بعده دوبار سقط معلوم شد کم کاری تیرویید داره دارو مصرف کرد سومی خدارو شکر سالم بدنیا اومد
راستی من دکتر حمیدیه رم بهت پیشنهاد میکنم دکتر خیلی قدیمی هستش ولی کارش درسته امروز شوهرم واسه کاری رفته بود مطبش میگفت زن و شوهری اومده بودن که بعده 30سال توسط این بچه دار شده بودن
دوست جونای همشهری خودم سلام
کسی درباره زایمان طبیعی تو بیمارستان الزهرا اطلاعات داره؟؟اینکه کلاساش چطوره و...
همینطور یه دکتر خوب میخوام واسه زایمان طبیعی :*
خدای مهربونم شکرت....
واااااااااااااااااای الزهرا عینه قصار خونه میمونه نری هااااااااااااااااااا
انقد باید زجر بکشییییییییییییییییییییی با چشای خودم دیدم
من خارج از رحم شده بدم از بیمارستان امام رضا اورژانس دادن اونجا برا سونو وازینال چون جمعه بو و خصوصی نداشتن منو سونو نکرد دکتر بی ادبش گفت من شب نیومدم اینجا چیزهای شما رو ببینم
کنار منم یه دختره باردار بود از مشکین اومده بود میگفتن باید حیاط ساختمان رو برگردی تا خودش بیاد
جون هر کی دوس داری نروووووووووووووووو اونجا
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
2706