2733
2734
سلما جون خیلی ناراحت شدم عزیزم خدا بهت کمک کنه
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
صنم جون دکترت جدیان بود ؟؟ سلما جون خیلی ناراحت شدم. ولی انشاالله اینبار تحت نظر یه پزشک خوب باش و دکتر عوض نکن تا نتیجه مثبت بگیری . قبل از اقدامت هم حتما برو پیش دکتر تا قبل بارداری اگه توصیه ای داشت بهت بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما، این درسته که دوران بارداری بریم پیش دکتر تغذیه تا برامون برنامه غذایی بنویسه تا هم زیاد چاق نشیم همم همه مواد لازم به بدنمون برسه،کسی همچین دکتری سراغ داره که واسه تغذیه دوران بارداری باشه؟
2728
سلام دوستان امروز رفتم پیش دکتر زنان فقط گفت کمی عفونت داری طبیعیه، برای آزمایشات قبل بارداری و... نوشت. دعا کنید که هممون سالم باشیم. البته من برای چن ماه دیگ تصمیم به بارداری گرفتم ولی فرقی نداره آزمایشات دل آدم رو قرص میکنه، چکاپ کامل برای همه سالی ی بار ضروریه.
خیلی کار خوبی کردی خانومی..من چکاپ قبل از بارداریم نشون داد که تیروئیدم کم کاره و بلافاصله شروع کردم به مصرف قرص دکتر میگفت اگه متوجه نمیشدی کم کاری تیروئید روی جنین تاثیر میذاشت انشالله که سالمی و همه چی خوب پیش میره و صاحب یه نی نی ناز و سالم میشی
بچه ها کسی مرکز ناباروری جهاد دانشگاهی میشناسه تا حالا کسی رفته نتیجه گرفته دکتر هاش کیا هستند و هزینه هاش برای همه نوع بیماری درمانی دارند؟؟ اگر کسی میشناسه اطلاع بده آدرس و تلفن ؟
دل های بزرگ و احساس های بلند،عشق های زیبا و پر شکوه می افرینند.
2738
سلام میگم بچه ها پروفایلاتونو ک نگاه میکنم فک کنم من کوچولوتره همتونمکاش ک به زودی مامان بشم چون دوست دارم بچم باخودم بزرگ شه دکترم گفته فقط ضعیف الحمدالله مشکل خاصی نی ایشالله به حق ۵تن به زودی همه مامان های خوبی میشیم
سلما جون چی شد سقط کردی :‏(‏
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
سلام نازی 83 هستی من هم بارداری پوچ شد و سقط کردم دکتر جواهری پور برام داروی سقط داد و گفت فکراتو بکن بیا فیبروم را برداریم اما من بازم میترسم موندم چکار کنم
دل های بزرگ و احساس های بلند،عشق های زیبا و پر شکوه می افرینند.
سلما جون فدات بشم غصه نخور انشالله خیلی زود خدا جاشو با یه بچه سالم پر کنه ؛ سلما فعلا دوازده خرداد وقت دارم شاید برم
2706