2410
2553
من دنبال دکترییم که به آدم اهمیت بده ، دیروز پیش دکتر معین زاده بودم سرش شلوغ بود به خاطر همینم حوصله مریضو نداره زود میخواد همرو ویزیت کنه.دکتر خوب اونیه که عوض اینکه فکرش تو ویزیت مریضهای بیشتر باشه یکم به مریضش اهمنیت بده و براش وقت بزاره.متاسفم که همه دکترها پول پرست شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام مهتاب جان خوبی. منم رو این چیزا حساس بودم.رفتن میش دکتر حدیان هم اخلاقش خوبه هم تک تک ویزیت میشیم من هر سری با همسری میریم تو. خیلی هم پر انرژی هست. البته در مورد سوال و جواب باید خودت یوال بمرسی جواب بده.چون مطبشم شلوغ میشه.ولی من هربار رفتم هم ویتامیت و داروهای خوب نوشته هم خودش که سونو داره قشنگ نشون میده و اخلاقش خوبه.زاینان طبیعی هم انحام میده.
مامانی و بابایی و نی نی جونی همه باهن وارد هفته ی 21شدیم.خداجونم شکرت...
راستی بچه ها کسی با دکتر جدیان طبیعی بدون درد داشته؟میشه تجربیاتتونو بگین؟یا از کسی شنیدین بگین.ممنونم.
مامانی و بابایی و نی نی جونی همه باهن وارد هفته ی 21شدیم.خداجونم شکرت...
2714
میرزاجانزاده دکی زنداداشم بود خیلی خیلی راضی بود ازش تک نفره ویزیت میکنه ولی مطبش شلوغه همیشه
حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد گفته بودی یوسف گمگشته باز اید ولی یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد
من از اول بارداری طبق نظر دوستای نینی سایتی که ناظم پور و تعریف میکردم رفتم پیشش اخلاقش فوق العاده عالی متین و مهربون تکی هم ویزیت میکنه ولی من با دستیارش به مشکل برخوردممم خوده دکی خودش یجوریه منکه ازش راضی نبودم در کل
حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد گفته بودی یوسف گمگشته باز اید ولی یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد
سلام مامانا نظرتون در مورد دکتر ویدا زارع امانت تو باغ شمال چیه؟؟؟ من که هر سری میرم تک تک ویزیت میکنه کلی هم وقت میذاره شده نیم ساعت داخل مطب باشم خیلی هم خوش برخورده نظر شما چیه؟؟؟
سلام مهتاب جون مطب جدیان درست پیش معین زاده هست اکثرا مطبش شلوغه،مطمئنی تک تک ویزیت میکنه؟و تو مطبش سونوگرافی میکنه؟
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است /// گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود خدایا همه امیدم تو هستی.توکل بخدا
شرمنده مهتاب جان.پیامو میخواستم برا سیب بزارم اشتباهی گفتم مهتاب. اگه میشه سیب جان جواب بده
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است /// گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود خدایا همه امیدم تو هستی.توکل بخدا
فقط 3 جز مونده که ختممون تکمیل بشه : ختم قرآن : هدیه به امام ششم : امام جعفر صادق (ع ) همزمان با ولادتشان نیت قلبی :سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان عجل الله و سلامتی خودمون و عزیزانمون و حاجت روایی حاجتمندا فرصت خواندن ( 15 دی ماه الی 30 دی ماه ) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=716982&postID=41048406
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ [٢:٢٥٥] لَا إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ [٢:٢٥٦] اللَّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُوا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
2706