2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام بر خوشکلا وندا جان بله دکتر حمدی بیمار عادی هم ویزیت میکنه چون دیدم خانومایی میومدن برا مشکلات زنانهد اره فکر میکنم زود وقت میده فقط روزای زوج میشه فکر کنم امروز بخوایین برا همین هفته وقت بده
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
سلام هستی جان وزهرا جان ممنون شماا خوبین زهرا جان فدات شم اصلا وقت ندارم همش در حال بدو بدو الانم دارم یه لقمه غذا بخورم برم دکتر
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
سلام گلسا جان لطف می کنی شماره دکتر کبری حمدی را بدی وقت بگیرم ؟؟ من بین دکترها موندم کدومش برم پرویز آزادی یا سمرقندی یا سیاح و حال شماره دکتر را بدین ببینم میشه وقت گرفت راستی الزهرا درمانگاه زنان میره؟؟چه روزی میاد؟؟ از سیمین تقوی وقت گرفتم به نظرت چطوره ؟7 مهر وقت داده و سیاح هم برای آبان وقت داد خیلی دیر وقت می ده و 38 تومان ویزیتش هست .
دل های بزرگ و احساس های بلند،عشق های زیبا و پر شکوه می افرینند.
سلام تمنا جان دکتر ازم پرسید پری مرتبه منم گفتم بله گفت 13 و 14م برو... میخوام یه وقت هم از دکتر امیری بگیرم هر روز زنگ میزنم برنمیداره.... نمیدونم جریانش چیه...
تانریم امودوم سنه باغلیدی...
سللم سلما جان خوبی خوب سیاح و تقوی رو بر و درمانگاه زنان الزهرا هفتگیه برنامشون شماره کبری حمدی ۳۵۵۶۹۶۷۹
سلام دوستان کسی دکتر مریم منصورفر رو میشناسه؟چجور دکتریه؟ ممنون میشم زودتر ج بدین تاپیک هم زدم دریغ از یه نفر که بیاد نظر بده!!!!!!!
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.
سلام خانوما خوبین ؟ من واسه قبل بارداری رفتم آز دادم دکتر igg برام نوشته رفته بودم بهداشت واسه واکسن گفتن باید دکترت igm رو هم می نوشت برات کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه ممنون می شم
مادر
سلام‌میترا جونم‌خوبی میترا دکتر منصور فر دکتر یکی از دوستای منه هر چی میخوای بگو ازش بپرسم بهت بگم
2706