2726
سلامممممممممم دوستای گلم ممنون از اطلاعاتی که دادید. بچه ها من یک ماه و نیم باردارم. دارم دنبال یه دکتر خوب میگردم. دیروز زنگ زدم ناظم پور برای یک ماه دیگه وقت داد!!!!!!!!!! میخوام به نظر دوستمون که معین زاده رو ترجیح میده اعتماد کنم و پیش اون برم چون فکر میکنم یک ماه دیگه دیر میشه برای یکسری از آزمایشات.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها من رفتم تو مطب ناظم پور نشستم آخر وقت ویزیت کرد. به نظر دکتر خوبی میاد. دیگه معین زاده هم نرفتم. ازش خوشم اومد. مطبش هم خیلی جای خوبیه. مجبور نیستی بری تو شلوغی 17 شهریور درگیر بشی.
سلام دوستای گلم خوبین من میرم پیش دکتر بهجتی دکترمعروفی نیست فقط برا من 2 تا حسن داره یکی اینکه بهمون نزدیکه دوم اینکه یه نفر یه نفر ویزیت میکنه والا من برام بیمارستان خیلی مهمه اینکه تو بخش زنان و اتاق عمل پرستارمرد و دکتر بیهوشی مرد نباشه از دکتر خودم پرسیدم گفت همه بیمارستاهای خصوصی و دولتی مرد هست فقط الزهرا مرد نیست منم گفتم عمرا اونجا برم از اونجا بدم میاد اگه در مورد بیمارستانها هم اطلاعاتی دارین لطفا بگین ممنون میشم
خانما این خیلی خوبه که هرکی نظرش رو راجع به یه دکتری میگه ولی اکثرا تجربه زایمان رو نداریم.کاشکی خانمهایی هم که تجربه زایمان با این دکترا رو دارن بیان و راهنمایی کنن. خانمایی که تجربه زایمان دارین لطفا بیایین و نظر بذارین که هممون گیج موندیم
یادداشتها و خاطرات سفر من به اروپا در سایت شخصی ام ******** http://oTrip.ir/Disney-Land
سلام دوستای گل..راستش من خودم تو دوران بارداری رفتم پیش دکتر مژگان یگانه..که درسته دو نفری میفرسته تو ولی ازش رزاضی بودم..اما برای زایمان چون طبیعی میخواستم رفتم پیش دکتر ناظم پور..البته حدود چهار سال پیش(نمیدونم الان طبیعی قبول میکنه یا نه)از ایشون وکارش هم خیلی رلضی بودم..من تو امیرالمومنین زایمان کردم مرد هم ندیدم تو بخش زنان... البته جدیدا از یه دکتر شنیدم که بیمارستانای خصوصی برای زایمان طبیعی مناسب نیس(از لحاظ امکانات) تازگیا دو تا از فامیلامون تو بیمارستان شهریار زایمان کردن(سزارین) که اونا هم راضی بودم...
سلام ادرس دکتر معین زاده رو کسی میدونه؟زنه؟ واسه ازمایشهای قبل بارداری پیشش برم؟منی که سال بعد-بعد عید میخوام اقدام کنم چند ماه قبلش برم واسه ازمایشها؟
عشق من همسرم.خدایا صد هزار مرتبه شکر به خاطر نی نی که تو دلم گذاشتی خدایا نفسمو به تو میسپارم .من وبابا بی صبرانه منتظرتیم دختر گلم
2706