2737
2734
نیناجون مرسی ازمطلبی که گذاشتی گلم فرانک جون چه جالب پس یکی هستیم. توهم حالت تهوع داری؟
خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون فرزانه جون انشاا... شما هم به سلامتی نی نی ت رو بغل کنی.نید نی دخمل یا پسل ؟دوستان عزیز ومیشه بگین دکترهاتون کدوم بیمارستان هستن وهرینه هاشون چنده؟؟و دلیل راضی بودنتون رو هم از دکترهاتون بگین.
تانریم امودوم سنه باغلیدی...
ممنون نورا جون . نینیم دختره . دکترم شمس و زکریا عمل میکنه . هزینه زکریا 2 تومنه شمس اتاق سه تخته 2400 ، دو تخته 2600 ، تک تخته 2700 که با هزینه های جانبی حدود 3 تومن میشه دلیل راضی بودنم یکیش اینه که اصلا استرس نمیگیرم از دکترم ، قشنگ حال و روز آدمو میپرسه و اینکه مشکلی یا سوالی داری و جواب میده . تکی ویزیت میکنه . من خیلی حساس نبودم رو دکتر. دوستم و عمم و چند تا آشنای دیگم رفته بودن پیش این و راضی بودن از کارشون. منم از وقتی پریم دیر شد رفتم و باهاش از اولین سونو و آزمایش بتا تا اینجا اومدم
سلما رفتی دکتر چی شد بیا بگو چی گفتش
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2738
سلام گلسا جان رفتم از ساعت 11 به بعد اونجا بودم گفتند دکتر دیر میاد ما هم ننشستیم اومدیم دو نفر بودن که برای تازه واردها پرونده باز می کردن و می گفتن اینجا اومدید نباید دکتر دیکه برید و یکی زود نتیجه میگیره و یکی دیر خیلی نازا اومده بود من گفتم مشکلم اینه برای تشخیص اومدم پرونده باز نکردم در ضمن منشی می گفت پول ویزیت را دکتر داخل خودش میگرند انکار واسه خدوشون دکان بازار باز کرده بودند شوهرم زیاد خوشش نیومد دکتر باید سر وقت بیاد پا شدیم اومدیم اگر شد میریم تهران
دل های بزرگ و احساس های بلند،عشق های زیبا و پر شکوه می افرینند.
سلما جون عزیزم خوب رفته بودی یه کم تحمل میکردی....نرفتی داخل؟:(((((( اینجا ایران هست متاسفانه تنها چیزی که مهم نیست ....انسان و زمان و ..........
خدایا خودت کمک کن و هیچ منتظری رو نا امید نکن.....آمین
آره عزیزم آخه از اونا مانات میگیرن و پول زیاد ........متاسفانه وجدان اصلا اصلا از بین رفته کلا همه چی پول شده من با عمه ام که 60 سالش بود آلمان رفتم دکتر زنان مشکل یائسگی داشت گر گرفتگی و ...........یکساعت با عمه ام حرف زد روزی 6 تا مریض بیشتر ویزیت نمیکرد....فیلم گذاشت و گفت اینا یه مجموعه هست که مشکلات زنان یائسه رو نشون میده ببین تو کدومشو داری من بیشتر کمکت کنم.........من دهنم وا مونده بود اونوقت اینجا خیل عذر میخوام 5 تا 5 تا میفرستنمون تو هیچکدوم هم اعتراضی نمیکنیم تازه اعتراض هم کنی میگن نیا..........
خدایا خودت کمک کن و هیچ منتظری رو نا امید نکن.....آمین
2706