2703
2553
سلام به همه مامانای خوب من چند وقت هست که زیر شکمم سمت راست خیلی درد می کنه و کمردرد هم دارم چند بارم ازم ترشحات سفید رنگ مثل همون سفیده تخم مرغ خارج شد به نظرتون عمل تخمک گذاری انجام شده اگه آره بعد از اون چیکار باید بکنم یعنی من مامان میشم.
بچه های عزیز سلام تروخدا منو راهنمایی کنید من 2ماه پیش یعنی شهریرور 4 پری شدم 9 تمام شد. مهر 6 پری شدم 11 تمام شد. آبان که شد 10 پری شدم امروزم که 17 دیگه پاک شدم. (ببخشید اینقدر واضح توضیح میدم) حالا میخوام بدونم دقیقا چه روزایی باید نزدیکی کنم واسه نی نی دار شدن؟ 3 ماه هم هست که اقدام کردم. تمام این توضیحاتی هم که دادین رو انجام میدم یعنی بالش زیر پام بذارم و..... این حرفا ولی تنها مشکلی که هست اینکه یه روزدر میون نمیتونیم سکس داشته باشیم یعنی شوشو نمیتونه من مشکلی ندارم. شما چجوری یه روز در میون انجام میدین؟ منظورم اینکه داروی خاصی مصرف میکنید؟ شوشوی من خیلی که بخواد به خودش فشار بیاره 3 روز یه باره. حالا شما بگید من چکار کنم؟ بهم بگید دقیقا الان چه روزایی باید نزدیکی داشته باشیم؟ مممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممرسی. من منتظرم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوستان من یه دو سه روزیه که زیر دلم سمت راست شکمم درد میکنه ..نمیدونم کسی اگه میدونه منو راهنمایی کنه یعنی امکان داره من باردار باشم ...؟؟؟؟
پسر کوچولوی نازنینم در تاریخ ( 9/4/92 ) قدم های نازش رو به این دنیا گذاشته و زندگی ما رو زیباتر کرد.عاشقشیم...

خدایااااااااااااا از تو ممـــنونــم - بــــــــرای این همه شــــــادی
چــــه ســــرشارم از عــــــطر تو تـــــو به من زنــــدگی دادی
((خدایاااااااااااا شکرت بی نهایت))
2714
سلام دوستان من یه دو سه روزیه که زیر دلم سمت راست شکمم درد میکنه ..نمیدونم کسی اگه میدونه منو راهنمایی کنه یعنی امکان داره من باردار باشم ...؟؟؟؟
پسر کوچولوی نازنینم در تاریخ ( 9/4/92 ) قدم های نازش رو به این دنیا گذاشته و زندگی ما رو زیباتر کرد.عاشقشیم...

آرمیتا جان از 19 اسفند تا 28 نزدیکی داشته باش یک روز در میون من چندتا سایت رفتم گفتن بهترین روش نزدیکی به حالت سجود انجام بده تا 15 دقیقه به همین حالت باش بعد بهسمت چپ یا راست بخواب بلند نشو تا صبح برو حمام موفق باشی عزیزم
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
پرستو جان اره انجام شد اونم با موفقیت بهترین روش نزدیکی به حالت سجود انجام بده تا 15 دقیقه به همین حالت باش بعد بهسمت چپ یا راست بخواب بلند نشو تا صبح برو حمام موفق باشی عزیزم
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
ترانه جان دستشویی نرو واز جات بلند نشو
سلام رقیه جون من 24 باید پری بشم .... یعنی حامله ام ؟ امروز از کم صبریم یه بی بی چک گذاشتم یه خط صورتی کمرنگ از وقتی با قطره چکون انداختم از همون اول خط صورتی کمرنگ از پایین پایین اومد بالا ولی دوتاش قرمز نشد ...؟

2706