2733
2739
نگار جون من دو بار سزارین شدم یکی تو 24 سالگی و یکی تو 36 سالگی هر چی سن پایین تر باشه و جونتر باشی راحتتره ولی من پارسال که سزارین شدم بهم خیلی سخت گذشت ولی سختیش ده روزه وقتی بخیه هاتو کشیدی همه چی از یادت میره

قسمت نشد مامان محمد یاسین باشم محمدم به رویاهام پیوست ... خدایا چطوری دلت اومد   

عزیزم بسته به خوش زخم بودن پوست خودتم داره الان دیگه بخیه ها جذبیه بعد از سه روز پانسمانو میتونی برداری دقیقا نمیدونم چیو میخوایی بدونی من بعداز عملم به فرداش داخل پاساژهارو میگشتم برای لباس
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غذاهای نفاخ نخور چندروز آخر...کارخاصی لازم نیست بکنی...دکتر بیهوشی و دکتر خودت خوب باشن همه چی درست پیش میره...زایمان خوبی داشته باشی
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل
2731
شب قبل سزارین غذای سنگین نخور بعداز عمل هم وقتی خونه میای غذای سبک بخور بخاطر اینکه دفع مزاج راحتی داشته باشی شکمت سفت شه اذیت میشی .....این مهمه حتما گوش کن
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!
من ناشتا رفتم بیمارستان سه روز بعداز عمل اگه جذبی باشه فکر میکنم میتونی بری شک دارم بین 3 با 5 روز بخیه با خودت نیست فکر نمیکنم
2738
وقتی هنوز دراز کش هستی قبل از ترخیصت شکمتو اروم نه محکم درحدی که شکمت روی بخیه هات نیفته ببند بعداز دوش هم اینکارو بکن تا چندروز که بخیه هات عفونت نکنه اینو دکترم گفت
نگار جون سوال اخرتو دقیقا نمیدونم
2706