2733
2734
بچه ها کسی این دکتر میشناسه یانه؟؟؟؟؟؟؟؟/ در برنامه تصویر زندگی هم هر هفته بحث وگفتگو درباره تغدیه وگوارش کودکان داره .......آخه چند نفر به من معرفی کردن وخیلی راضی بودن من دیروز پسرم بردم حالا توکل به خدا............ ممنون میشم اگر کسی این دکتر میشناسه واز کارش راضی بوده به من هم بگه ممنون
اره من میشناسمش و ازش متنفرم. توی مرکز طبی دوهفته بستری بود دخترم و ایشون پزشکش بود مثلا پروفسور هم هست خلاصه اخلاق که نگو گند انقدر از خودراضی که حد نداره تشخیصشم عین مدرکش دوزاریه.
بعد از دوهفته نفهمیدن که دختر من اترزی داره چیزی که به راحتی قابل تشخیصه .توی این دوهفته پنج شش روز بیشتر نیومد درحالیکه اوونجا تمام دکترا راس ساعت 7 صبح و هرروز میومدن به مریضاشون سر میزدن و این اقا یه دستیار دیوانه ی شلوغ کن اعصاب خورد کن داشت اونو میفرستاد اما در اخر که قبض دادن بهمون واسه پولش دیدم دقیقا دوهفته به حساب ما ویزیت نوشته و پول گرفت .اون بماند تازه من شکایت کردم که چرا دکتر نمیاد تا من ببینم بچه ام چشه اومد کلی سر من داد زد و با پدرکشتگی گفت بچه ام چشه تازه اونم که اشتباه گفت بماند بعد رفت تخت بغلی من که یه زنه بود با دخترش از دهات اومده بودن انقدر بد به اون مریضی دخترشو توضیح داد که زنه به گریه افتاد .بعد که گورشو گم کرد به زنه توضیح دادم مریضی بچه اش چیه اروم شد. تمام پرستارا میومدن میگفتم افرین خوب کاری کردی ازش شکایت کردی .همشون میگفتن خیلی ادم بیخود و از خوراضی هست.
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دخترم مشکل شدید گوارشی داشت که پیش خیلی از پزشکا رفته بودم و عاجز شده بودم، تا اینکه از طریق تلویزیون با پروفسور فلاحی آشنا شدیم، از اون موقع خودم و خانواده ام همگی زیر نظر ایشونیم و واقعا راضی هستیم . بسیار انسان باسواد، با اخلاق و شریفی هستند.