2737
2734
معمولا نه حتما
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
تا اونجایی که من میدونم همین جوره فاطمه جون
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به فاصله سز ها داره.اگر از زایمان اول بیش از پنج سال گذشته باشه چون رحم ترمیم کامل شده می تونی زایمان طبیعی کنی اما زیر پنج سال چون خطر پارگی رحم تهدیدت میکنه نباید به طبیعی فکر کنی.منم می خواستم دومی را بگذارم هفت هشت سال دیگه تا احتمال طبیعی بیشتر بشه ولی متاسفانه دومی تصمیم گرفت خیلی زودتر بیاد.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

2728
من موقع زایمانم یه خانومه اومد بچه اولش سزارین بوده دومی رو طبیعی میخواست دکترم یه دفعه گفت کی این حرفو زده اصلا امکان نداره من همچین ریسکی نمیکنم ولی الان تو این سایت میگن میشه نمیدونم
پســــــــــــــــــــرم قلـ💙بـم دخــــــــــــــــترم دنیـ💗ام
مامان النا دکتر های ایرانی میگن ریسک و خطر داره ...ولی تو کشور های دیگه بعد پنج سال دوباره بر می گردن به طبیعی.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

2738