2737
2739
بچه ام سه روزی هست شبها اصلا از دل درد نمی خوابه امروز دیگه بدتر بودتوروز هم دل درد داره دکتر براش کولیکز نوشته و پدی لاک اما تاثیری نداره خودمم بهش عرق نعنا دادم اونم تاثیر نداشت همش حتی تو خواب هم ناله می کنه
خدایا شکرت 😍
کمی تابش بدیدارومترمیشه داروهاشم مرتب بده بایدچندماه تحمل کنی...استفراغش خوب شد؟
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
عزیزم. شکمش رو جهت عقربه های ساعت ماساژ بده. از ساعت هشت تا پنج. یعنی دستتو نچرخون از سمت راستش شروع کن تا چپ . دستتو برذار دوباره. برای دل درد و حتی یبوست این ماساژ خیلی خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اکثرنوزادا اینجورین نی نی من 3 ماه وتیمس ولی هنوزم شکمش کلییییی نفخ داره اوایل خیلی زیاداذیت میشد اما یواش یواش بهتر شد ینی همش توخواب زورمیزد و تاله میکرد و موهاشو میکند تا وختی مدفوع میکرد بعد راحت میشد ی ساعتی اصلنم یبوست نداشت اما باگذشت زمان بهترشد
اوضاع مملکت جوریه که شب های جمعه اموات برای شادی ما فاتحه میخونن😶😶😶😶
منم دخترم همینجوری بود. الان دو ماه و نیمش شده یکم بهتره. باید تحمل کنی. دکترم به من گفت این داروها تاثیری نداره. تا 3-4 ماهگی خوب میشه. من هیجی هم نمیخوردم ماهی حبوبات لبنیات میوه خام اجیل . همه رو حذف کردم
این تجربه منه که آدم باید تا چند ماه اول خیییلی غذا های ساده و مقوی بخوره راستی من یه بارم لوبیا پلو خوردم تا صبح گریه کرد اصلا فکر نمی کردم لوبیا سبزم دل درد بیاره براش
فرزندان ما آن گونه نمی شوند که ما می خواهیم،بلکه آن گونه می شوند که ما هستیم .
2706